Pardubice – Zlín 2:3 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | Třinec – Liberec 2:3 (po pr.)
Chomutov – Olomouc 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:3 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 15.11.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 19. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer už opravdu vše. Přeji dobrý večer a v úterý se těším znovu na počtenou. (20:03:08)

Klání mezi Mladou Boleslaví a Karlovými Vary je za námi. Byla to bitva až do posledních chvil, kterou nakonec vyhráli domácí. Bylo to nejspíše po zásluze, protože Bruslaři byli aktivnějším týmem po většinu zápasu.

Nejlepší hráči zápasu:
    Dominik Pacovský (MBL)
    Radek Duda (KVA)

63:41 David VÝBORNÝ - 4:3

63:41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen Bruslařský klub rozhoduje ještě v prodloužení. S pukem objel branku kapitán domácích DAVID VÝBORNÝ a ten se štěstím proklouzl mezi pravou tyčí a gólmanem až do brány. Asistence: Tomáš Urban.

63:33

63:22
    Bruslaři chtěli bezesporu rychle využít zbývající sekundy z trestu, ale hosté vyhodili.

63:20
    Oddechový čas pro domácí.

63:00
    Znovu je kotouč až za Rittichem a znovu se ozývá pískot z tribun.

62:20
    Bruslaři se nemohou usadit v pásmu. Opět se potvrzuje to, že mají problém s využíváním přesilových her.

62:05
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

61:46
    Kapitán domácích David Výborný střílel z velkého úhlu. Trefil tedy jen boční síťku.

61:33
    Za podražení byl potrestán dvěma minutami Martin Bartek (KVA). Přichází tedy ideální příležitost pro domácí, aby rozhodli utkání ještě v prodloužení.

61:15
    Boleslav hraje ve výhodě!

60:35
    Benákův střelecký pokus orazítkoval jen plexisklo za boleslavskou brankou.

60:01

Třetí třetina je za námi a stejně jako po té druhé, je i tehdy skóre nerozhodné. Boleslavští sice byli po většinu zápasu aktivnějším týmem, jenže Karlovy Vary přijely do města automobilů s taktikou, která jim zatím vychází. Vynesla jim ostatně minimálně jeden bod. Energie dobře brání a napadá hráče. Bude tedy zajímavé sledovat prodloužení, které z dlouhodobého hlediska domácím nejde.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 6. Hruška (Trončinský), 25. Pacovský (Hyka, Robar), 51. Jarůšek (Pabiška, Stříteský), 64. Výborný (Urban) – 24. Osmík (Rohan), 31. Gulaši (Duda, Sičák), 45. Huna (Marosz, Benák)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Řehoř) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Kučný, Ovčačík, Robar – Jarůšek, Výborný "C", Pabiška – Hyka, Urban, Pacovský – Musil, Žejdl, Rys – Bárta, Hruška, Klimenta – Ďurač
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Tomeček, Sičák, Benák, Gulaši, Dvořák, Rodney – Rachůnek, Marosz, Huna – Vachovec, Bulík, Bartek – Gorčík, Kůs, Duda – Rohan, Osmík, Kohout

Rozhodčí: Fraňo, Schukies (GER) – Lhotský, Svoboda

Diváci: 3 890