Vítkovice – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Mountfield HK 5:1 (kon.) | Pardubice – Litvínov 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HC Vítkovice Ridera
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Berani Zlín
Úterý 24.11.2015, 17:00 • Ostrava Aréna • Tipsport extraliga • 22. kolo

Je dobojováno. Zlín si domů veze jeden bod, zbylé dva zůstanou v Ostravě. Napínavý souboj je u konce, celkem bylo k vidění pět gólů. Já se s vámi loučím a těším se někdy příště u dalšího online textového přenosu. (19:35:41)

Lukáš KUCSERA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ KUCSERA.

2. série
    2:0
    Kolouch najel od levého kruhu, naznačil, že zakončí k levé tyči Kašíkovy brány, přitom poslal puk k pravé tyči.

Samostatné nájezdy začínají.

Dramatické prodloužení měli nakloněné na svou stranu domácí, jejich osobní chyby je srazily natolik, že rozhodnout o vítězi musí nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Necelých třicet sekund do konce a Zlín jde do úniku.

64:10
    Teď měl obranný val hostů kliku a nemusel zasahovat, domácí zbrzdila jejich vlastní nepřesnost.

62:54
    Jen souhra náhod nedovolila domácím ani na čtvrtý pokus dostat puk za Kašíka. Zlínská defenzíva šlape.

61:48
    Puk před Dolejšem, který vytahuje druhý zákrok prodloužení. Na opačné straně byl Hlinka podražen, následně podrazil Kašíka. Oba se smějí, vhazovat se bude ve středu hřiště.

61:07
    Infarktové prodloužení! Ani domácí, ani hosté nedokázali z brejku rozhodnout!

Tomáš Matoušek

Branky a nahrávky: 6. Němec (Sloboda, Burger), 35. Vandas (Kolouch, Pastor), rozh. náj. Lukáš Kucsera – 8. Kotvan (Urbanec, Veselý), 51. Říčka