K. Vary – Olomouc 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:2 (kon.) | Litvínov – Chomutov 3:2 (2:0 po s.n.)
Plzeň – Sparta 2:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HC Olomouc
Neděle 22.11.2015, 15:20 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 22. kolo

Právě nám skončilo utkání 22. kola Tipsport extraligy mezi celky HC Energie Karlovy Vary a HC Olomouc. Utkání bylo celou dobu vyrovnané, až dvě minuty před koncem rozhodli hosté v úniku po brance Petra Kafky. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Martin Bartek a Alex Rašner. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a budu se těšit někdy příště, na počtenou.

Statistiky zápasu

Střely: 35:27
    Hity: 20:14
    Vyhraná vhazování: 30:22
    Vyloučení: 2:5 (17:34:09)

59:53
    Domácí jsou v útočném pásmu, Mora se ale brání.

59:35
    Sičák se pokoušel rychle rozehrát, trefil ale pouze bránícího Laše.

59:13
    Marosz (KVA) musel zatáhnout za záchranou brzdu a olomouckého hráče unikajícího na prázdnou bránu podrazil.

59:03
    Energetici jsou v útočném pásmu, puk ale nemají pod kontrolou.

58:41
    Domácí to zkouší v šesti bez Závorky!
    Petr KAFKA - 1:2

57:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku a dvě minut před koncem jdou do vedení! Mikúš ujel po pravé straně, před Benáka dostal kotouč na PETRA KAFKU, který propálil Závorku a dal velmi důležitou branku! Asistence: Tomáš Mikúš a Adam Zeman

57:14
    V posledních minutách hra dostává pořádné tempo, vyhrát stále může kdokoliv.

56:27
    Staněk hned co naskočil na led upaloval s pukem do útoku, na brankáře Závorku si ale v rychlosti nepřišel.

55:52
    Bartek si s Gulašim tak dlouho vyměňoval kotouč, až se odhodlal ke střele, ta ale do brány nepronikla.

55:09
    Domácí jsou sice v pásmu, avšak i střela Radima Bičánka končí pouze na výstroji brankáře Konráda.

54:16
    Robin Staněk (OLO) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

54:16
    Tomeček pálil od modré, puk tečoval Vachovec jen těsně mimo bránu, domácí mají silný tlak!

53:20
    Hosté se drali kupředu, kotouč ale nahodili moc vysokou, ten se dostal až mimo hřiště. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:55
    Kůs vybojoval puk u mantinelu a hledal zadovkou na středu hřiště Bartek, tomu ale k puku chybělo několik kroků. Energie se nemůže dostat z narůstajícího tlaku Olomouce.

Dnešní utkání sleduje i kvůli televiznímu přenosu jen 3164 diváků.

52:26
    Karlovarští si také v posledních minutách vytvořili několik šancí, avšak brankář Konrád předvádí stále velmi kvalitní výkon, trenér s jeho nasazením neprohloupil.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 27. Bartek (Gulaši, Bulík) – 42. Vodný (Eberle, Ondrušek), 58. Kafka (Mikúš, Zeman)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek (C), J. Tomeček, Sičák (A), Benák, Gulaši, Dvořák, Rodney – Rachůnek, Marosz, Huna – Vachovec (A), Bulík, Bartek – Koblasa, Kůs, Harkabus – Rohan, Osmík, Gorčík. Trenér: Peter Oremus
    HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Rašner, Houdek, Jaroměřský, Valenta, Staněk, Ondrušek (A) – Laš (A), Kontek (C), Buc – Mikúš, Zeman, Kafka – Vodný, Řípa, Eberle – Holec, Herman, Matai – Kucharczyk. Trenér: Zdeněk Venera

Rozhodčí: Pavlovič, Pešina – Hynek, Belko