Litvínov – K. Vary 1:4 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:0 (kon.) | Liberec – Zlín 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Chomutov 2:4 (kon.) | Sparta – Pardubice 3:0 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Škoda Plzeň
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 29.11.2015, 17:20 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

Z mé strany to bude vše. Z plzeňské HM Arény se s Vámi loučí Michal Belšán, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:59:24)

V rámci 24. kola Tipsport extraligy se mezi sebou utkali třinečtí Oceláři a plzeňští indiáni.

Domácí celek se v šesté minutě dostal do vedení zásluhou Jakuba Lva. Hosté dokázali vyrovnat ve 30. minutě, když přesilovku využil Tomáš Plíhal. O 23 sekund později ale znovu poslal Plzeň do vedení Dominik Kubalík. Oceláři ale od třetí třetiny byli aktivnějším týmem a po zásluze vyrovnatli, v 56. minutě poprvé v sezoně skóroval Tomáš Linhart po pasu od Chmielewského. Když nepřišlo rozuzlení ani v následném prodloužení, na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější domácí, kteří proměnili dva, zatímco hosté jen jeden. Indiáni tak získali bod navíc.

Nejlepší hráči: Dominik Kubalík – Tomáš Plíhal

Ján SÝKORA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
    Vítězný samostatný nájezd proměnil JÁN SÝKORA (5+6).

5. série
    2:1
    Jiří Polanský ale ani napodruhé Machovského nepřekonal a indiáni tak vítězí!

5. série
    2:1
    Ján Sýkora parádní střelou zápěstím o tyč dává gól, Třinec tak opět musí skórovat!

4. série
    1:1
    Jakub Klepiš ale forhendovou kličkou překonal Machovského a Oceláři pro nynější moment utekli hrobníkovi z lopaty!

4. série
    1:0
    Podaří se obrátilo a čtvrtou sérii načal Nicholas Johnson, který Hamerlíka vymíchal a otevřel tak skóre nájezdů!

3. série
    0:0
    Miroslav Indrák Hamerlíkovu branku střelou vůbec netrefil, následuje tedy "náhlá smrt".

3. série
    0:0
    Polský útočník Aron Chmielewski zkusil rovněž kličku do forhendu, Machovský se ale roztáhl a vyrazil puk.

2. série
    0:0
    Střelec úvodní branky zápasu Jakub Lev kličkou do forhendu minul bránu Hamerlíka.

2. série
    0:0
    Za hosty jako druhý jel Vladimír Dravecký, Machovský ale zachoval klidnou hlavu a překonán nebyl.

1. série
    0:0
    Za domácí celek začal nejproduktivnější hráč Dominik Kubalík, který si rovněž na Hamerlíka střelou zápěstím nepřišel.

1. série
    0:0
    A hostující kapitán zkusil na Machovského přímou střelu, s čímž neuspěl.

Jako první se rozjede Jiří Polanský...

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám gól nepřineslo, v Plzni tedy uvidíme samostatné nájezdy. Ty rozhodnou o tom, kdo získá bonusový bod navíc.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 6. Lev (Kubalík, Jeřábek), 31. Kubalík (Kubka, Indrák), rozh. náj. Sýkora – 30. Plíhal (Klepiš, Dravecký), 56. Linhart (Chmielewski)