Vítkovice – Chomutov 5:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:5 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 5:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Plzeň 1:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (2:0 po s.n.)
Litvínov – Kometa Brno 0:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Berani Zlín
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 26.12.2015, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 30. kolo

Dnešní duel mezi Zlínem a Mladou Boleslaví dospěl po vyrovnané bitvě až k samostatným nájezdům, které nakonec vyhráli domácí hokejisté, díky dvěma přesným zásahům. Viděli jsme hodně bojovný hokej s hromadou šancí a parádními zákroky brankářů. Pro dnešek je to ze Zlína všechno. Hezký zbytek sobotního večera, napočtenou. (19:52:43)

65:00 Petr HOLÍK - 4:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Vítězný nájezd za Zlín si připisuje PETR HOLÍK.

64:56
    Ještě střela Urbance, kterou Rittich vyrazil. Vypadá to na samostatné nájezdy.

64:23
    Vlach zachytil rozehrávku hostů, ale nic vymyslet nedokázal. Poslední vteřinky prodloužení.

63:44
    Vhazuje se po pravé ruce Davida Ritticha.

63:02
    Čekají nás poslední dvě minutky prodloužení.

62:35
    Zlínští se dokázali ubránit, Žižka je zpátky ve hře.

62:31
    Štůrala se rychle přesunul a výborný zákrokem zneškodnil střelecký pokus Klepiše.

61:18
    Zlín v oslabení vyhazuje kotouč až k Rittichovi.

60:56
    Tlak hostů sílí a sílí. Štůrala si ale se všemi pokusy dokázal poradit.

60:22
    Hned z kraje prodloužení tu máme vyloučení na straně Zlína. Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty za zdržování hry.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. Bukarts (Holík, Matějíček), 25. Veselý (Matějíček, Vlach), 34. Veselý (Vlach, Čachotský), rozh. náj. Holík – 8. Musil (Lenc), 27. Klepiš (Trončinský), 57. Pacovský (Bárta, Trončinský)