Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:7 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 5:4 (1:0 po s.n.)
Olomouc – Třinec 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 0:2 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 24.01.2016, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 39. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště napočtenou. (19:54:47)

Ve třetí třetině přidaly oba týmy po jedné brance. Plzeň se snažila ve vypjatém závěru utkání ještě dostat do prodloužení, to se jí nakonec nepovedlo, a tak Piráti berou tři body za vítězství.

Hvězdy dnešního utkání:

HC Škoda Plzeň – Tomáš Svoboda
    Piráti CHomutov – Roman Červenka

59:55
    Ani při obrovském závaru v závěrečných vteřinách neprotlačili hosté kotouč za Kristana, Piráti vítězí.

59:37
    Plzeň si vyžádala oddechový čas.

59:37
    Robert Kristan podržel svůj tým a drží prozatím tři body v SD ARÉNĚ.

59:21
    Plzeňští se nedokáží usadit v útočném pásmu.

58:50
    Hosté hrají bez brankáře.

58:11
    Piráti jeli ve třech na dva obránce, ale situaci nevyřešili dobře. Vybojovali však vhazování ve svém útočném pásmu.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Po drobné roztržce za domácí bránou se bude vhazovat ve středním pásmu blíže k brance Polívky.

57:36
    Červenka v záklonu jen o centimetry minul bránu Polívky.

56:49
    Plzeň zamkla Piráty v jejich pásmu, ale nedostává se ke střele.

56:22
    Icing Pirátů.

56:04
    Plzeňští se tlačí do vyrovnání, domácí obrana je ale zatím k větší šanci nepouští.

55:29
    Pokračovat se bude po komerční přestávce vhazováním po pravici Kristana.

55:11
    Další zakázané uvolnění Pirátů.

54:41
    Střelu Indráka zblokoval na poslední chvíli Rutta.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 15. Červenka (Jánošík, Tomica), 19. Kämpf (Sklenář, Ölvecký), 27. Jánošík (Květoň), 41. Červenka (Vondrka) – 9. Hrňa (Lev), 29. Svoboda (TS), 44. Preisinger (Polívka)

Piráti Chomutov: Kristan (Hanuljak) – Skinner, Rutta, Jánošík, Valach, Pereťagin, Dlapa, Mrázek, Blaha – Tomica, Červenka, D. Kaše – Vondrka, Dušek, Květoň – Sklenář, Růžička, Ölvecký – Hřebejk, Kämpf, Chlouba
    HC Škoda Plzeň: Polívka (na TS Machovský) – Moravčík, Jeřábek, Sklenička, Kadlec, Pulpán, Kubka – Kubalík, Kracík, Indrák – Lev, Přikryl, Kratěna – Svoboda, Preisinger, Hrňa – Beran, Poletín, Suchý

Rozhodčí: Hodek, Hrubý – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 621