Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:7 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 5:4 (1:0 po s.n.)
Olomouc – Třinec 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:7 (1:2, 1:1, 0:4)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 24.01.2016, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 39. kolo

Pro dnešní utkání je to ode mě vše. Loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (18:00:54)

Ve třetí třetině převálcovali Tygři čtyřmi góly. Utkání bylo velmi vyhrocené po dvou třetinách. Ve třetině třetí však zaveleli hosté a utkání výrazně strhli na svojí stranu. Nejlepšími hráči utkání jsou Branko Radivojevič a Tomáš Rachůnek.

59:33
    Utkání je dávno rozhodnuto. Utkání se jen dohrává.

59:00
    Jakub Flek se snažil prosadit podél pravého mantinelu. Tam byl zastaven obranou Liberce.

58:40

58:03
    V posledních dvou minutách se stále snaží Karlovy Vary před Lašákem.

57:40
    Puk po střetu u modré končí na střídačce Liberce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:35
    Bílí Tygři Liberec si vyžádali oddechový čas.

56:58
    Při přesilové hře se snaží Karlovy Vary prosadit a vstřelit aspoň jeden gól. Střely od modré však účinné nejsou.

56:39
    Na dvě minuty byl vyloučen za podražení u mantinelu Ondřej Vitásek (LIB).

Dnešní utkání sleduje 2673 diváků.

56:03
    Po nahození puku J. Tomečkem se píská zakázané uvolnění.

54:55
    Až nyní se dostali domácí před Lašáka. Ten však zasahovat nemusel. Po chybě na modré se k puku dostali hosté z Liberce.

53:52
    Domácí vypadají jako by vzdali zápas. za poslední minuty se aktivně nedostali ani do středního pásma.

52:43
    Karlovy Vary stále chybují při rozehrávce a vůbec se nedostávají do útočné třetiny.
    Ondřej VITÁSEK - 2:7

51:28
    Liberec právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ VITÁSEK se opřel do své hokejky a přesnou střelou překonal Habala, který nestihl zareagovat. Asistence: Branko Radivojevič, Martin Bakoš

50:39
    Karlovarští se v utkání snaží konkurovat rozjetému soupeři. To je však nad jejich síly. Liberec ukazuje svoje postavení v tabulce a kvality.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 12. Rachůnek, 24. Gorčík (Huna) – 7. Radivojevič (Bakoš), 18. Vampola (Radivojevič, Bakoš), 23. Lakatoš (Bakoš, Radivojevič), 46. Bulíř (Radivojevič), 48. Bulíř (Radivojevič), 50. Jelínek (Šimek, Radivojevič), 52. Vitásek (Radivojevič, Bakoš)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Bičánek "C", J. Tomeček, Gulaši, Baránek, Sičák "A", Dvořák, Weinhold – Svoboda, Rachůnek, Gríger – Rohan, Kůs, Bartek – Gorčík, Huna, Marosz – Flek, Vachovec, V. Tomeček Trenér: Peter Oremus
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Ševc, Šimek, Derner, Mojžíš, Výtisk "C", Vitásek, Plutnar – Birner, Vampola "A", Bulíř – Radivojevič "A", Lakatoš, Bakoš – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Jonák, Stránský Trenér: Filip Lešán

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Petr Lacina – Tomáš Brejcha, Libor Suchánek