Chomutov – HC Plzeň 0:1 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Chomutov 3:6 (kon.)
HC Plzeň – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Tampa 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Mountfield HK
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 14.08.2015, 11:50 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

Konec zápasu. (13:28:02)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Autorem rozhodující branky je ŠTĚPÁN POKORNÝ, jenž se k samostatném nájezdu svižně rozjel a následnou střelou zápěstím nedal brankáři šanci.

Hradec právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Nahození od levého mantinelu se dostalo před branku, kde se v závaru nejlépe zorientoval TOMÁŠ ŠVAJGR, jenž dostal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Štěpán Pokorný.

44:26
    Králové Hradecký brankář zůstává po oddechovém času na střídačce!

44:26
    Oddechový čas pro domácí.

44:26
    Branka Českých Budějovic není v optimálním postavení a rozhodčí přerušuje hru.

44:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny a to je také čas, který zbývá Hradci na vyrovnání.

43:03
    Do samostatného úniku mohl jít útočník Motoru, ovšem tomu podjeli brusle, a tak narazil pouze do mantinelu.

42:23
    Mountfield se snažil nahodit kotouč od zadního mantinelu před branku. Ovšem rozvlnil jen zadní síťku branky a hra se otáčí před domácího gólmana.

40:23
    Domácí se dostali do přečíslení tři na dva obránce. Jenže jeden z útočníků chtěl vzít celou situaci na sebe, což mu nedovolil obránce, který jej odstavil od černé gumy.

39:29
    Motor nahodil puk pouze k zadnímu mantinelu a spěchá na střídačku.

37:25
    České Budějovice vyslaly tvrdou ránu od modré čáry, která byla mezi kruhy tečována jen těsně vedle levé tyče!

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 45. Švajgr (Pokorný) (TS), rozh. náj. Pokorný – 7. Toman (Kubíček, Novák)