Olomouc – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 5:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Mountfield HK
Úterý 18.08.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy juniorů

To je z Mladé Boleslavi pro dnešní večer vše, náš on-line přenos sice skončil předčasně, někdy příště vám ale snad vše vynahradíme. Přeji pohodový, i když deštivý, večer. (19:34:13)

Zápas tedy předčasně končí, Východočeši mohli v závěrečných deseti minutách dostat domácí pod tlak a vyrovnat nebo zvrátit průběžné skóre. Nestalo se tak a hostující hráči odjíždějí s prohrou 1:2, když se hostující trenér rozhodl odeslat svůj mančaft předčasně do kabin. Krátoškovi se nelíbilo to, proč měl Sedmík dostat pouze dvě minuty, když měl David Malík rozbitý nos.

50:51
    Je to tak, extraligový nováček z Hradce Králové nesouhlasil s verdiktem hlavního rozhodčího, a zápas tak tedy předčasně končí, domácí hokejisté se radují u vlastní branky z výhry, kterou jim rozhodnutí hostujícího trenéra ulehčilo.

50:51
    Hradecká střídačka odchází do kabiny, zápas nejspíše končí.

50:51
    A kotel domácích reaguje: "Ubrečený Hradec Králové!"

50:51
    Aleš Krátoška je slyšet přes půl haly: "Pokud Sedmík dostane dvě minuty, odcházíme!".

50:51
    Hostující střídačce se však dvouminutový trest pro Vojtěcha Sedmíka hodně nelíbí a hradečtí funkcionáři pořvávají na hlavního rozhodčího.

50:51
    Vojtěch Sedmík (MBL) dostal dvouminoutový trest za faul loktem a Vojtěch Němec (MBL) s Štěpánem Havránkem (MHK) inkasovali 5 minut + osobní trest do konce utkání.

50:51
    Na ledové ploše se strhla velká bitka mezi Vojtěchem Němcem a Štěpánem Havránkem. Nyní se řeší rozdělení trestů.

50:28
    Sedmík poslal puk brankovištěm, ale nenašel se nikdo kdo by jej tečoval mezi tři tyče.

50:01
    Rozhodčí odpískal Hradci Králové zakázané uvolnění, načež reagoval Aleš Krátoška, hlavní trenér hostů, slovy: "To snad nemyslí vážně!"

49:04
    Oddechový čas pro domácí. Trenérské duo Křivohlávek – Žabka právě vymýšlí taktikou, se kterou půjde jeho celek do závěrečné desetiminutovky – to stejné se bezesporu děje o pár metrů vedle, kde poradu vede Aleš Krátoška.

48:33
    V posledních chvílích mají hosté tlak a snaží se o vyrovnání.

47:03
    Pořízek nahazuje do útočného pásma domácích.

46:27
    Vlastimil Šeda mohl z bezprostřední blízkosti vyrovnat, jenže Dominik Groh stačil svůj beton na poslední chvíli přemístit.

45:59
    Východočeši se dopustili zakázaného uvolnění.

44:51
    Junek měl na hokejce srovnání, jenže nakonec vystřelil mimo boleslavskou branku.

44:18

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 31. Němec (Sedmík), 34. Němec (Sedmík) – 39. Lier (Havránek, Zahradník)

BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Tůma, Červinský, Žalud, Mattis, Řečínský, Marček, Makovička – Ďurač, Brzák, Borovec, Průšek, Pořízek, Motloch, Pätoprstý, Sedmík, Němec, Prokop, Rypar, Vaníček
    Mountfield HK: Veselý (Bechný) – Suda, Souček, Malinský, Hnik, Michálek, Havránek, Matějček, Malík, Gančařík, Drašnar, Veselý, Junek, Chalupa, Zahradník, Šeda, Lier, Jebavý

Rozhodčí: Jecelín – Heller, Vlasta