Třebíč – Jihlava 6:1 (kon.) | Kladno – Motor ČB 2:5 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 27.08.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Regionální pohár

Třebíčští ve třetí části přidali další dvě branky, Jihlavě se chvíli před koncem podařilo snížit. Suma sumárum – 6:1. Pro dnešek se s Vámi loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (19:57:41)

58:55
    Josef Skořepa vyslal provizorní střelu od modré, ale na Klimeše nevyzrál.

58:25

58:15
    Třebíč vyhazuje kotouč do pásma Jihlavy, v tomto oslabení už zřejmě gól nedostane.

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:44
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava využívá dvojnásobné přesilové hry, když se milimetrovou střelou prezentoval ALEXANDER GREBENJUK. Ten nedal Klimešovi příliš mnoho šancí.

57:30
    Až nyní se Třebíč osvobodila vyhozením a míří střídat.

57:15
    Střela Kalába od modré čáry končí na betonu Klimeše, Jihlava stále drží pásmo.

56:30
    Třebíč ihned po vhazování vyhazuje kotouč až k Sáblíkovi.

56:25
    Dakota Klecha (TRE) si odsedí 2 minuty za hákování, Charles Baldwin (TRE) 2+2 minuty za hrubost, Ondřej Šafář (JIH) 2 minuty za hrubost. Třebíč bude hrát oslabení pět na tři.

56:25
    A další šarvátka. Charles Baldwin si něco vyříkával s Ondřejem Šafářem, načež to vyústilo v pěstní souboj. Ten třebíčský hráč vyhrál. Tresty se stále rozdělují.

56:01
    Jihlavští už se radovali ze snížení, avšak sudí nakonec rozpažil, neboť byl touš dopraven do branky nedovoleným způsobem.

55:43
    Zakázané uvolnění Třebíče, vhazovat se bude před brankou Klimeše.

54:56
    Štebih pálil od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný.

54:25
    Jihlava drží touš v útočné třetině, zatím však bez střelby.

53:10
    Třebíč si nahodila puk do útočného pásma, kde posléze kličkoval Dolníček, nakonec však neměl komu přihrát, tak to zkusil naslepo před branku Sáblíka. Tam však byl pouze hráč Jihlavy.

52:20
    Jeden z jihlavských se dostal ihned po buly v útočném pásmu k zakončení, ale trefil pouze posledního obránce Třebíče.

51:19
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tomáš Svoboda předvedl bravurní jízdu po levé straně, zbavil se obránce, načež předložil kotouč volnému MARKU ŠVECOVI, jenž touš uklidil do prázdné branky. Asistence: Tomáš Svoboda.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 5. Petelin (Přibyl), 11. Petelin (Nico, Švec), 15. Svoboda (Bilčík, Polodna), 30. Svoboda (Polodna, Erat), 44. Erat (Svoboda), 52. Švec (Svoboda) – 58. Grebenjuk

SK Horácká Slavia Třebíč: Klimeš (Svoboda D.) – Malena, Bilčík, Čejka, Nico, Šaur, Přibyl, Šik – Erat, Dolníček, Svoboda T. – Švec, Polodna, Psota – Petelin, Bitner, Beneš – Kusko, Baldwin, Klecha – Juráň
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Škarek) – Štebih, Dobrovolný, Šimek, Kvapil, Grebenjuk, Dundáček, Šafář, Kaláb, Melenovský, Jícha, Severa, Prokš, Březina, Flek, Skořepa, Důras, Harkabus, Kohout, Seman, Alexejev

Rozhodčí: Blecha, Pokorný – Lainka, Klouda