Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Prostějov – Šumperk 5:2 (kon.) | Přerov – Žilina 0:0 (zruš.)
Opava – Frýdek-M. 0:0 (zruš.) | Sokolov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.) | Nymburk – Trutnov 2:3 (1:4 po s.n.)
Piešťany – SHK Hodonín 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 9:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Čtvrtek 03.09.2015, 18:00 • ZS Kotlina • Přípravné zápasy

Tak to je ode mne dnes vše. Na hokej chodím už nějaký ten pátek, ale tohle jsem ještě nezažil. Havlíčkobrodští si po necelých dvou třetinách připisují vítězství 2:1. Přeji vám hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalšího onlajnu napočtenou. (19:47:43)

36:56
    Odvolávám, co jsme odvolal, a slibuji, co jsem slíbil. Utkání se nakonec dohrávat nebude!

36:56
    Tuto chvíli si vychutnává místní DJ, který teď do reproduktorů pouští jednu pecku za druhou. Na ledě už krouží rolba. Po přestávce budeme však pokračovat!

36:56
    Situace se obrátila. Havlíčkobrodští jsou v kabině a hráči ve žlutém jsou na své střídačce. U střídačky hostů se také nachází trojice sudích!

36:56
    Po vítězné fotce mizí do kabin už i hráči Havlíčkova Brodu, v tom se ale hostující družstvo vrací z kabin zpět na led!

36:56
    Domácí hokejisté děkují fanouškům a utkání se pravděpodobně nedohraje!

36:56
    Neptejte se mě proč, ale hráči Moravských Budějovicích balí saky paky a mizí do kabin. Jsme zvědaví, co se bude dít dále!

36:56
    Po zákroku Milana Máje se hostující obránce při cestě na střídačku zachoval nesportovně, když zezadu strčil hráče Havlíčkova Brodu, poté se strhla menší mela kolem střídaček. Zdá se ale, že rozhodčí vylučovat nebude.

35:57
    Miroslav Třetina mohl svým druhým gólem navýšit vedení svého celku! První ránu příklepem Milan Máj dokázal těsně vyrazit lapačkou, poté se však zkušený útočník domácích dostal ještě k dorážce z levého kruhu, jenže trefil pouze boční síť poloodkryté klece!

35:14
    Hosté se dostali do útočné třetiny, obrana Havlíčkova Brodu je ale dobře vytlačovala k mantinelům, takže se Žihadla ke střele nedostala.

34:06
    Po nepřesné přihrávce Lukáše Havla v útočném pásmu domácí obrátili hru, podél levého hrazení dopředu mířil Tomáš Ludvík, jeho střela zápěstím z prostoru kruhu skončila v lapačce brankáře hostů.

31:57
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Lukáš Endál se vytočil na pravé straně kolem obránce a po ledě vystřelil k bližší tyči. Hostující gólman puk jenom vyrazil přesně na hůl MIROSLAVA TŘETINY, který si v takové situaci umí moc dobře poradit a pohotovou dorážku přišpendlil pod břevno odkryté brány! Asistence: Lukáš Endál.

31:11
    Střela Jakuba Kořínka z levého kruhu končí v připravené lapačce Milana Máje.

30:56
    Hosté kontrolují kotouč a vyhazují ho přes všechny čáry.

30:30
    Žihadla donutila domácího brankáře k zákroku, vhazuje se tak před domácí bránou.

29:44
    Milan Máj se teď zaskvěl povedenými zákroky, Petr Kuchta se dostal k dalším dvěma ranám z pravé strany, obě ale hostující strážce svatyně dokázal vyrazit a Moravské Budějovice se mohou osvobodit.

28:38
    Po tvrdé ráně od modré se puk odrazil k pravému mantinelu, kde z první vystřelil Petr Kuchta, přesouvající se Milan Máj ovšem vytěsnil puk svojí maskou!

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 13. Kuchta (Kozlík, Chlubna), 32. Třetina (Endál) – 16. Lupač (Peroutka)

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Duben, Vala, Kořínek, Pecen, Loginovskij, Kolda, Mendl – Přidal, Třetina, Endál – Vlasov, Ludvík, Kondratěv – Kozlík, Chlubna, Kuchta – Cejpek, Hlídek, M. Havel
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Vejvoda) – Peroutka, Randa, Sobotka, Latner, Sechovec, Forman – Rytnauer, Krutiš, L. Havel, Pěška, Mikeš, Matějka, Barták, Račický, Trojan, Lupač, Vlašín, Horký

Rozhodčí: Marek Honza – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý