Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 10:1 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 1:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:6 (0:0, 1:2, 0:4)
Rytíři Kladno
Sobota 12.09.2015, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

První dvě třetiny utkání byly vyrovnané, rozhodlo se až v té třetí. Kladno dokázalo vstřelit čtyři branky, čímž jasně rozhodlo o svém vítězství a po zásluze si připsalo do tabulky tři body. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (19:13:28)

58:49
    Hosté už se rozhodli jen bránit, toto už očividně udrží.

57:39
    Domácí se stále snaží prodrat do pásma, avšak snaha už je o něco menší.

56:44
    Osmík hledal za obranou najíždějícího Beránka, kotouč se k němu ale nedostal.

56:06
    Ačkoliv je již o vítězi rozhodnuto, tak se domácí stále snaží o vstřelení branky.

54:35
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté se v oslabení dostali kupředu a vynutili si faul, vylučovat se ale nebude! Hajný dostal nabito na vrchol kruhu, Kuchař jeho střelu vyrazil pouze před sebe, kde už čekal YUKI MIURA, který doklepl kotouč do prázdné brány, a dovršil tak hattrick. Asistence: Jakub Hajný, Daniel Kružík

53:30
    Další vyloučení na straně hostů, Pivovarči (KLA) si odsedí dvě minuty.

52:01
    Už v plném počtu střílejí hosté další branku! MATYÁŠ ZELINGR se vrátil z trestné lavice na led, ukořistil puk a svůj samostatný nájezd proměnil střelou mezi betony. Bez asistence.

50:59
    Po vhazování a pár přihrávkách se konečně odhodlal ke střele Čejka, Stahl ale jeho střelo vyrazil mimo nebezpečí.

50:26
    Podobně jako v předchozí hře se domácím moc nedaří, do pásma se dostávají jen za cenu lehkého nahození.

49:52
    Hosté si opět vyzkouší hru v oslabení, Zelingr (KLA) je vyloučen za hákování.

49:05
    Domácí ještě dohrávali předchozí přesilovou hru, ale nepodařilo se jim skórovat, hostující obrana byla pečlivá.

47:39
    Samozřejmě jsou hráči vyloučeni. Osmík (KVA) 2 minuty za hrubost + 2 minuty za sekání, Havelka (KLA) 2+2 minuty za hrubost.

47:39
    Osmík se snažil dorážet kotouč, ale sekl brankáře do lapačky. To se nelíbilo Dominiku Havelkovi, který jel brankáře pomstít a Osmíka doslova seřezal.

47:22
    Hosté se ale brání aktivně a vyhazují kotouče mimo své obranné pásmo.

46:41
    Nyní ale mají šanci na snížení, dvě minuty si odsedí Potěchin (KLA) za podražení.

46:23
    Domácí se stále snaží utkání ještě zvrátit, nedaří se jim ale dostat do útočného pásma.

44:24
    Bláha pálil ještě zpoza modré čáry, Kuchař jeho lehkou střelu zachytil a podržel v lapačce, bude se vhazovat po jeho pravici.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 21. Michálek (Beránek, Osmík) – 36. Patyk (Janeček, Hajný), 37. Miura (TS), 42. Patyk (Matula, Janeček), 43. Miura (Kružík), 53. Zelingr, 55. Miura (Hajný, Kružík)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Frček) – Michálek "C", Rulík "A", Dudek, Weinhold, Pajk, Vodička – Beránek "A", Osmík, Vrána – Čejka, Janata, Davídek – Procházka, Tamáš, Svoboda – Hendrych, Babka, Hauzr
    Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Matula "C", Potěchin, Chládek, Havelka, Zelingr – Miura, Kružík "A", Schildhabel – Janeček, Patyk, Hajný – Bláha, Hrabík, Keszci – Čermák, Kaprál, Pivovarči – Borkovec

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Fiala