Kladno – Slavia 3:4 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 22.10.2015, 17:30DHL Extraliga juniorů • 15. kolo

Konec zápasu. (19:58:10)

65:00
    Jediným úspěšným střelcem v penaltovém rozstřelu byl domácí KRISTIÁN REICHEL a rozhodl tak o druhém bodu pro domácí celek, zároveň se po Milanu Davídkovi zapsal mezi střelce hattricku v tomto utkání.

62:00
    Domácí přežili nepříjemné oslabení v prodloužení.

60:01

60:00

58:00
    V závěru třetí třetiny přichází komplikace pro Litvínov. Na 2+2 minuty za vysokou hůl je vyloučen Kristian Reichel.

52:11
    Litvínov právě vstřelil branku!
    KRISTIAN REICHEL si počkal na odražený kotouč a svižnou střelou mezi ruku a tělo gólmana srovnal stav utkání na 3:3. Asistence: Martin Franc, Jaroslav Šimeček.

51:46
    Litvínovští budou hrát přesilovou hru. Na dvě minuty si odjel odpočinout za faul vysokou holí karlovarský Jakub Dudek.

43:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Varští předvedli v přesilové hře krásnou kombinaci, po které MILAN DAVÍDEK uklidil kotouč do prázdné brány. Karlovarský útočník tímto gólem završil hattrick a posílá svůj celek znovu do vedení. Asistence: Michael Čejka – 2:3.

42:09
    Vyloučen je Martin Havelka (LIT) na 2 minuty za hákování.

41:20
    Střibrný projel celé kluziště a natlačil se až před gólmana, ten puk pouze srazil na hůl KRISTIANA REICHLA, kterému stačilo trefit prázdnou bránu. Asistence: Josef Střibrný – 2:2.

Martin Stříbrný

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 24. Březák (Franc, Havelka), 42. Reichel (Střibrný), 53. Reichel (Franc, Šimeček), rozh. náj. Reichel – 16. Davídek (Procházka, Hendrych), 21. Davídek (Hauzr), 44. Davídek (Čejka)