Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Vítkovice 3:4 (po pr.)
Rytíři Kladno
5:2 (2:0, 3:0, 0:2)
Mountfield HK
Pátek 20.11.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 21. kolo

Utkání končí, domácí díky dvěma skvělým třetinám vítězí! Ve třetí třetině už se podařilo hostům jen upravit finální skóre, když se trefili Tomáš Hofman a Tomáš Drašnar. Domácí dnes vítězí zaslouženě, protože svého soupeře po čtyřicet minut jasně přehrávali. (18:12:41)

59:32
    Hosté drží útočné pásmo, ale zatím nahánějí kotouč jen po mantinelu.

59:09
    Hajný ještě u mantinelu po odpískán pošťuchoval Orsága, ale rozhodčí jsou rychle na místě, aby je oddělili.

58:50
    O puk se vede lítý boj u mantinelu v obranném pásmu Kladna.

58:25
    Miškář pálil hodně tvrdě, ale pouze přímo doprostřed Ptáčka.

58:13
    Krátoška vyrazil v oslabení napadat rozehrávku hostí a získal kotouč pro Rytíře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Aleš Krátoška (HKM) je vyloučen za hrubost. Dominik Havelka (KLA) je vyloučen na dvě plus dvě minuty za hrubost.

57:56
    A je přerušeno kvůli další šarvátce. Na modré čáře se na sebe svalili Havelka a Krátoška a právě hostující hráč začal bít kladenského beka. Nakonec hráči ani nestihli shodit rukavice, rozhodčí je od sebe rychle oddělují.

57:43
    Domácí se dostali do přečíslení dvou na jednoho, Miura vysunul do úniku Havlůje, ale ten ještě volil zpětnou přihrávku. Miura následně vypálil, ale Veselý se skvěle přemístil a zasáhl!

57:10
    Hnik pálil z levé strany přímo do připravené lapačky brankáře Ptáčka.

56:49
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tak ještě jedna přesná trefa pro hosty! Rychlý protiútok proměnil ve druhou branku svého týmu TOMÁŠ DRAŠNAR! Asistence: Jakub Orság.

56:27
    Hosté se provinili zakázaným uvolněním a hra se přesouvá před Veselého.

56:08
    Orság pálil nebezpečně z pravého kruhu, ale Ptáček už dorážku nedovolil.

55:27
    Zahradník se krásně uvolnil za obránce, ale následně už pálil z velikého úhlu. Rána prošla jen nad Ptáčkovu klec.

54:58
    Tlak Mountfieldu se nyní stupňuje. Hosté by očividně chtěli přidat alespoň ještě jednu branku.

53:35
    Tak přeci jen se hosté dočkali alespoň čestné branky! Puk poletoval před brankovištěm zmateně z jedné strany na druhou a Ptáček už se nestíhal přemisťovat spolu s ním. Nakonec si dokázal uvolnit hůl TOMÁŠ HOFMAN, který vypálil do odkryté sítě. Asistence: Nicolas Bureš a David Chalupa.

52:53
    Matulova ostrá rána od modré čáry prošla jen vedle bližší tyče branky hostí.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 5. Bláha (Slánský), 15. Bláha (Keszi), 22. Křepelka (Chládek, Havelka), 33. Keszi (Matula, Kružík), 35. Miura (Slánský, Havlůj) – 54. Hofman (Bureš, Chalupa), 57. Drašnar (Orság)

Rytíři Kladno: Ptáček (Jiroušek) – Havelka, Chládek, Bunda "C", Matula "A" – Slánský, Křepelka "A", Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Kružík. Trenér: Petr Tatíček.
    Mountfield HK: F. Veselý (Bechný) – Hroudný, Lier, Brádler, Bureš, Havránek, E. Veselý – Zahradník, Matějček, Malík, Hnik, Miškář "A", Drašnar, Krátoška, Hofman, Chalupa, Orság, Gančarčík "A", Pilař "C". Trenér: Aleš Krátoška.

Rozhodčí: Jílek – Svoboda, Žídek