Olomouc – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 3:7 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Zlín – Pardubice 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:7 (0:1, 2:4, 1:2)
HC Litvínov
Čtvrtek 18.02.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 41. kolo

Pro dnešní zápas je to ode mne vše. Budu se těšit u dalších přenosů juniorského hokeje. Loučí se Pavel Pelčák. (20:12:52)

Třetí třetina již mnoho nezměnila. Padly další tři branky. Z toho dvě do karlovarské brány. Litvínovští předvedli daleko lepší výkon a zásluhou vyhráli 7:3.

59:09
    Zápas je už dlouhou dobu rozhodnutý. Karlovarští toto utkání pouze dohrávají.

57:43
    Na konci třetí třetiny se neustále drží hosté na puku a nedávají svému soupeři šanci.

57:15
    Na dvě minuty je vyloučen Adam Rulík (KVA) za držení.

55:37
    Šimeček se znovu dostal do šance, ale Kuchař byl pohotový a rychle zasáhl.

54:47
    I přes velký náskok se hosté stále pouští do útoků.

53:10
    Na dvě minuty byl vyloučen Ondřej Pajk (KVA).

52:36
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Čepice na led! Karlovarští chybovali v rozehrávce a tak úplně osamocení se pustili do útoku a poslední přihrávku dostal JOSEF STŘÍBRNÝ, který zakončil svůj hattrick. Asistence: Jaroslav Šimeček

51:27
    V druhé polovině třetí třetiny mají stále Karlovarští méně šanci než jejich soupeř.

50:49
    Karlovarští se snaží dostat před Spěšného, ale pořád se na puku drží Litvínov, který je mnohem aktivnější.

49:33
    Dudek od modré rychle vypálil mezi obránci, ale pohotový Spěšný rychle zastavil puk.

48:24
    Hosté se stále drží na puku. a nepouští svého soupeře přes střední pásmo.

47:48
    Karlovarští se snaží dostat do útočné třetiny, ale hosté jsou lepším týmem.

44:27
    Karlovarští ve své hře nepolevují, i když je náskok hostů třígólový.

42:43
    Hosté také využívají svojí přesilovou hru! Pohotově se puku ujal Jaroslav Šimeček, který poslal puk PETRU UJFALUŠOVI, který zakončil rozjetou akci střelou pod víko. Asistence: Jaroslav Šimeček, Jakub Březák.

42:30
    Na dvě minuty byl vyloučen Ondřej Kuchař (KVA). Trest odpyká Kamil Svoboda.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 33. Zikmund, 40. Babka (Svoboda, Pajk), 42. Osmík (Zikmund) – 1. Stříbrný (Šimeček), 21. Havelka (Šimeček, Stříbrný), 22. Stříbrný (Franc), 24. Bečvář (Helt), 25. Jícha (Helt), 43. Ujfaluši (Šimeček, Březák), 53. Stříbrný (Šimeček)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař od 23.) – Truhlář, Rulík "C", Vodička, Pajk, Michálek "A", Dudek, Beer – Svoboda, Zikmund "A", Davídek, Nguyen, Osmík, Vrána, Čejka, Janata, Hendrych, Procházka, Babka
    HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Brejžek, Březák, Šíp, Šefl, Franc, Jonák, Havelka, Šimeček "C", Stříbrný, Helt, Ujfaluši "A", Jícha, Bečvář, Bárdoš, Chmelař

Rozhodčí: Sýkora – Suchánek, Šimán