HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:7 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Opava – Poruba 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Kladno 2:3 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 8:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:5 (kon.)
Třinec – Olomouc 1:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.)
Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
po s.n. (0:1)
Mountfield HK
3:4 (2:0, 0:3, 1:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 12.09.2015, 12:15 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

Z mojí strany to bude vše, někdy příště se těším na počtenou. Hezký zbytek soboty! (14:48:59)

V dnešním zápase se domácí rychle ujali vedení 2:0, tři góly Komety v prostřední periodě ale zajistily Brnu vedení, o nějž ho připravil v 56. minutě Mašín. Zápas dospěl až do nájezdů, ve kterých jako jediní skórovali hosté. Ti si tak z Hradce odvážejí dva body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno díky brance JAKUBA ČEJKY.

6. série
    0:1
    Radim Šalda to zkusil přízemní střelou, puk skončil na betonu Dostála.

6. série
    0:1
    Za hosty zavěsil perfektně k tyči Jakub Čejka, Hradec musí proměnit!

5. série
    0:0
    Jirásek zkusil prostou střelu, taktéž neúspěšně.

5. série
    0:0
    Radim Ferda také zkoušel bekhend, ale Vomáčka si s jeho střelou poradil pomocí betonu!

4. série
    0:0
    Martin Štohanzl to zkoušel bekhendem, ale Dostál mu puk vypíchl.

4. série
    0:0
    Jan Hasoň to zkoušel mezi betony Vomáčky, ten je ale rychle sklapl.

3. série
    0:0
    Lukáš Frydrych z Brna pálil k tyči, Vomáčka měl ale lapačku v pohotovosti a zasáhl!

3. série
    0:0
    Filip Jirásek neuspěl s kličkou do forhendu.

2. série
    0:0
    Brněnský Nečas zkusil přízemní střelu, Vomáčka ji vyrazil betony.

2. série
    0:0
    Za Hradec se Mašín, ale mířil do podobných míst jako hráč Komety.

1. série
    0:0
    Na druhé straně Matěj Novák mířil vedle levé tyče!

1. série
    0:0
    Jako první jede Jaroslav Dvořák, ale Dostál jeho střelu doprostřed vychytal.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se ani jeden z celků do gólové šance nedostal, rozhodnou tak samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

Lukáš Štěrovský

Branky a nahrávky: 8. Dvořák (Jirásek, Štohanzl), 9. Štohanzl (Jirásek), 56. Mašín (Pažourek) – 22. Novák, 24. Ferda (Čejka, Škvrně), 32. Mlynář (Nečas, Král), rozh. náj. Čejka