Vsetín – Opava 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 7:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | Havířov – Zlín 0:4 (kon.) | Kladno – Sparta 1:5 (kon.)
Poruba – Třinec 0:4 (kon.) | Letňany – Liberec 2:9 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 1:7 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 4:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (0:2, 3:0, 0:1 - 1:0)
Mountfield HK
Pátek 16.10.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 13. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila Mountfield HK a oplatila mu tak porážku z prvního vzájemného zápasu, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (23:27:06)

Když už se zdálo, že dnešní zápas půjde do prodloužení, rozhodl jej Vladimír Oščádal střelou, která zapadla Vomáčkovi do jeho svatyně. Dukla si tak připisuje dva body za výhru 4:3 po prodloužení.

64:57
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. VLADIMÍR OŠČÁDAL udělal dva rychlé kroky, vystřelil z velké dálky a gólman hostí si puk srazil lapačkou na tyč a odtud pak do vlastní klece. Bez asistence.

64:37
    Nejprve v situaci dva na dva zakončoval nepřesně Adam, na druhé straně se do úniku dostal Pažourek, ale na výborného Šťastného si znovu nepřišel!

64:01
    Hosté si žádnou výraznou akci při početní převaze nevypracovali a Jihlava hraje v plném počtu.

63:48
    Obránce hostí Šalda se pokusil rychle rozehrát puk, ale posílá jej pouze na zakázané uvolnění.

63:41
    Tentokrát se již domácí osvobozují.

63:22
    Šalda to zase neudělal na modré ideálně, ale tentokrát se k němu puk odrazil.

63:01
    Gaspar zavezl puk do pásma a hosté tak jsou znovu bez potíží před Šťastným.

62:39
    Šaldovi nesedla střela od modré a domácí se bez potíží osvobozují.

62:25
    Hosté jsou před brankou Dukly a kombinují.

62:01
    Oddechový čas pro hosty.

62:01
    Hradečtí budou mít šanci rozhodnout zápas, v prodloužení sehrají první přesilovou hru. Dominik Adam (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 3-5.

60:55
    Pohlova střela z pravého kruhu byla zblokována do ochranné sítě jedním z hráčů Dukly. Bude se vhazovat před Šťastným.

60:01

Ve třetí třetině jsme se dočkali jediného gólu, když v padesáté minutě srovnal Radim Šalda a jak se později ukázalo, jeho gól poslal zápas minimálně do prodloužení.

60:00

59:55
    Mašínova střela z pravého kruhu byla mezi kruhy zblokována, takže neprošla na vzdálenější tyč, kam Mašín mířil.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 30. Kadleček (Berka), 32. Mejzlík (Jindra), 38. Čermák (Kadleček, Adam), 65. Oščádal – 10. Štohanzl (Jirásek, Pažourek), 16. Hašek, 50. Šalda (Gaspar, Jirásek)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juřička) – Huňáček, Mareš, Pražák, P. Slabý, Srnský, Vála, Havelka – Strnad, Heinrich, Berka – Oščádal, Mejzlík, Jindra – Kadleček, Adam, Čermák – Vrátný. Trenér: Štěpán Moravec
    Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Moník, Kynčl, Muška, Gaspar, Pohl, Šalda, Lelek, Jonáš – Moník, Matouš, Hidveghy – Pažourek, Štohanzl, Jirásek – Pokorný, Hašek, Mašín – Maršík, Matouš, Šimůnek. Trenér: Vladimír Kostka

Rozhodčí: Czubaj – Polák, Rampír