Opava – Vsetín 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Zlín – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 10:6 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:4 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 6:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 6:1 (kon.)
Liberec – Letňany 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 3:1 (kon.) | Třinec – Poruba 6:0 (kon.)
Mountfield HK
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 14.11.2015, 16:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 20. kolo

To je pro dnešek z FORTUNA arény vše, děkujeme za pozornost. Přestože počasí a hlavně včerejší události ve světě příliš pozitiv nepřinášejí, přejeme co možná nejpříjemnější večer smutného sobotního dne... (18:06:51)

Prvních čtyřicet minut nám branku nenabídlo, posledních dvacet hned čtyři! Hradec se dostal v průběhu třetí třetiny do dvoubrankového vedení zásluhou Mašína a Matějčka, jenže Jihlava v 58. minutě snížila na rozdíl jediného gólu a v poslední minutě dokonce sahala po srovnání. Toho se ale i přes sérii šancí nedočkala, a tak přišel trest v podobě rozhodující trefy hradeckého kapitána. Ten byl dneska u všech gólů svého týmu – dva vstřelil, jeden připravil. Mountfield HK tak v souboji s kvalitním celkem Jihlavy bere všechny body za výhru 3:1.

59:58
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, z vlastní modré čáry zamířil do odkryté klece ŠTĚPÁN MATĚJČEK, který si připisuje druhý gól v zápase. Asistence: Patrik Mašín.

59:31
    Neuvěřitelně hektický závěr, kotouče lítají na Vomáčku ze všech stran!

58:49
    Obrovské šance Mountfieldu. Jirásek trefil z úhlu tyč, do střely Matějčka zase skočil jihlavský obránce!

58:30
    Hradecká defenziva je zatím pevná, hosté se nedostali přes půlku.

58:09
    A zároveň odvolávají brankáře!

58:09
    Bude se vhazovat v obranném pásmu Hradce, hosté si vybírají oddechový čas.

57:41
    Dukla právě vstřelila branku!
    No a máme zaděláno na drama! Dvě minuty před koncem dostal puk do pravého kruhu DOMINIK ADAM, který měl až příliš prostoru na zamíření. Dokonale toho využil a trefil se nad pravé rameno Tomáše Vomáčky – 2:1. Asistence: David Čermák, Vladimír Srnský.

57:28
    Teď se po dlouhé době přestěhoval puk k Vomáčkovi, hradecký gólman ho raději přikryl.

57:04
    Třicet vteřin je pryč a kotouč je stále u Šťastného – hradecká lavička je takto spokojena, hostující naopak.

56:34
    Kotouč je teď ve třetině Jihlavy, tohle domácím naprosto vyhovuje.

55:58

55:17
    Výborná defenzivní práce Patrika Hidveghyho! Nejprve lehl do střely, poté u mantinelu vybojoval kotouč, díky čemuž se domácí tým osvobodil.

54:34
    Hosté kombinují v útočném pásmu. A jestli chtějí dneska bodovat, je nejvyšší čas na vstřelení branky.

53:58
    Ale po chvíli je tady další faul, potažmo trest pro Východočechy. Václav Maršík (MHK) podrazil soupeře a oslabuje svůj mančaft.

52:48
    Hradečtí odehráli oslabení velmi dobře, po návratu Mašína mohou navíc opět zmobilizovat síly.

51:57

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 44. Mašín (Matějček, Šalda), 49. Matějček (Kynčl), 60. Matějček (Mašín) – 58. Adam (Čermák, Srnský)

Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Muška, Lelek, Gaspar, Pohl, Brádler, J. Moník, Kynčl, Šalda – Hašek, Matouš, Mašín, Matějček "C", Pažourek, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, F. Moník, Hejna, Maršík, Hidveghy. Trenér: Vladimír Kostka.
    HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Zadina, Mareš, Stark, Srnský, P. Slabý – Kadleček, Jindra, Adam, Heinrich, Mejzlík "C", Berka, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal. Trenér: Štěpán Moravec.

Rozhodčí: Kratochvíl – Kleprlík, Vepřovský