Vsetín – Poruba 3:2 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:12 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 0:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 6:4 (kon.) | Třinec – Havířov 6:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 2:8 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 7:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:3 (kon.)
Liberec – Jihlava 6:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:4 (5:1, 1:1, 0:2)
AZ Havířov
Sobota 05.12.2015, 14:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu • 26. kolo

Hosté z Havířova sice dokázali v třetí části snížit, jejich ztráta z první třetiny ale byla příliš vysoká a Oceláři už si své vítězství dokázali pohlídat. (16:08:08)

59:45
    Prosadit se mohl Kvasnica, který ale z prostoru před brankou neuspěl ani na dvakrát.

59:35
    Przybyla branku Havířova minul, následně ale došlo před brankou hostů k potyčce a bude se vylučovat. Na trestnou lavici míří Przybyla a Frojda, oba hráči vyfasovali menší trest za hrubost.

58:54
    Peterka neobešel bránící hráče Třince a k zakončení se tak nedostal.

58:15
    Plitko s Machem drží kotouč v útočném pásmu, do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes minutu a půl.

57:23
    Havířov se provinil zakázaným uvolněním a znovu se tak bude vhazovat před brankou Matouška.

57:13
    Kvasnica střílel z mezikruží, kotouč končí v připravené lapačce hostujícího gólmana.

56:49
    Zakázané uvolnění hostů přesune hru před Matouška.

55:54
    Nahození hostů pouze prolétlo před brankou a kotouč sbírá Kaukič.

54:59
    Papaj přenechal puk Hladonikovi, ten ale havířovskou branku o kousek minul.

54:20
    Hosté se dostali do přečíslení, přihrávku Peterky ale dokázal Krzak zblokovat.

53:45
    Najsar se dostal s pukem až k brance, zakončit přesně se ale třineckému útočníkovi nepodařilo.

53:09

52:38
    Hladonik už podruhé získal kotouč a šetří sekundy z oslabení.

51:54
    Havířov právě vstřelil branku!
    Dvojnásobnou početní výhodu Havířov využívá, když v síti skončil kotouč po střele LUKÁŠE PETERKA. Asistence: David Chujac, Jaroslav Mrowiec

51:28
    Oceláři se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

51:09
    Na trestnou lavici putuje za podražení také Marguš a hosté tak budou hrát téměř minutu a půl v pěti proti třem.

50:31
    Vochozka se provinil podražením a na trestné lavici si odpyká dvě minuty.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 4. Mach (Hladonik), 9. Plitko (Kvasnica), 13. Papaj (Brabec), 14. Hladonik (Przybyla, Kvasnica), 16. Papaj (Hladonik), 37. Najsar (G. Radzienciak) – 15. Peterka (Kristian), 21. Lenomar, 50. Peterka (Chujac), 52. Peterka (Chujac, Mrowiec)

HC Oceláři Třinec: Loubal (Kučera) – Krzak, Valíček, G. Radzienciak, Klocek, Brabec, Timotej Marguš – Kaukič, Plitko, Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladonik, Kalus, Papaj, Najsar, Molin
    AZ Havířov: Sonnek (Matoušek) – Adámek, Aulehla, Chujac, Frojda, Szturc, Srníček, Mrowiec – Bambula, Strakoš, Pecka, Kristian, Peterka, Piš, Lenomar, Raček, Pawliczek

Rozhodčí: Fiala – Dohnal, Konvička