Benátky n/J – Prostějov 1:0 (1:0 po s.n.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Přerov – Kadaň 3:2 (kon.)
Kladno – Slavia 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 09.09.2015, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • Chance liga • 1. kolo

Máme za sebou první kolo WSM ligy, ve kterém hostující Horácká Slavie porazila šumperské draky po samostatných nájezdech. Vítěznou trefu dokázal vstřelit David Dolníček. Nutno podotknout, že v závěru prodloužení se vyznamenal gólman Vejmelka, který vychytal tutovou šanci domácích. Já se s Vámi dnes loučím. Přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:40:48)

David DOLNÍČEK - 2:3sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
    Autorem vítězné branky je DAVID DOLNÍČEK.

3. série
    0:1
    Tomáš Sedlák zkoušel kličku, ale Karel Vejmelka dokázal udržet beton na ledě. Je konec. Třebíč bere dva body!

3. série
    0:1
    Luka Petelin trefil pouze Šindeláře do hrudníku.

2. série
    0:1
    Vrdlovec se pokoušel o kličku, ale Vejmelka nechal puk na ledě a nedovolil útočníkovi Šumperka dát gól.

2. série
    0:1
    David Dolníček zkušeně proměnil!

1. série
    0:0
    Hráč draků sice vstřelil branku, ale až po dorážce, což logicky sudí Dědek neuznal.

1. série
    0:0
    Petr Polodna jel jako první. Jeho střela otestovala jen zadní mantinel.

Samostatné nájezdy začínají.

Vejmelka zachránil Třebíči kůži a díky němu teď budeme sledovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Fantazie, fantazie, fantazie! To co teď vychytal Karel Vejmelka, to bylo na Zlatou helmu! Gólman Třebíče dokázal skočit ke vzdálenější tyči a střelu do odkryté klece chytil do vyrážečky!

63:40
    Holík poslal pas na Sedláka. Ten trefil bránícího hráče před sebou.

63:25
    Marek Švec dostal dvě minuty za držení. Přesilovka do konce zápasu pro draky.

63:08
    Fořt ve velké šanci trefil pouze rameno Vejmelky.

62:39
    Dvakrát po sobě dokázali bruslaři z šumperského týmu vyhodit.

62:18
    Eratova střela od modré se zasekla pi cestě na branku Šindeláře.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 5. Fořt (Vrdlovec, Holík), 25. Gewiese (Haas, Půhoný) – 17. Švec (Bilčík, Erat), 41. Švec (Malena, Erat), rozh. náj. Dolníček