Motor ČB – Slavia 4:1 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Most – Kladno 4:5 (kon.)
Jihlava – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Prostějov 7:2 (kon.) | Havířov – Šumperk 1:5 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
2:3 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 16.09.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 4. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava podlehla na svém ledě přerovským Zubrům, když ztratila dvougólové vedení a padla 2:3 na nájezdy, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (21:08:31)

Utkání mezi Duklou Jihlava a Přerovem je u konce. Domácí se sice v úvodu prvního dějství dostali do dvougólového vedení, ale v závěru první třetiny nevyužili přesilovku pět na tři, což byl zřejmě zlomový moment zápasu. Třicet vteřin po obrátce totiž Zubři snížili a na konci druhé části vyrovnali. I přes mnoho šancí ve třetí třetině téměř patnáctset diváků na Horáckém zimním stadionu branku nevidělo. Po nezáživném prodloužení se šlo na nájezdy, které ve třetí sérii rozhodl jediný úspěšný střelec – přerovský Marek Sikora.

Marek SIKORA - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Rozhodující gól vstřelil MAREK SIKORA, který byl jediným úspěšným exekutorem nájezdové loterie.

3. série
    0:0
    MAREK SIKORA se trefil kolem pravého ramene Jakuba Škarka k jeho pravé tyči.

3. série
    0:0
    Josef Skořepa s kličkou na levou stranu také neuspěl, puk končí na pravém betonu Slováka – 0:0.

2. série
    0:0
    Vlastimil Dostálek si navezl puk na bekhend, ale minul levou tyč – 0:0.

2. série
    0:0
    Jakub Flek to zkusil také na vyrážečku Slováka a také neúspěšně – 0:0.

1. série
    0:0
    Roman Pšurný proti Škarkovi střelou po jeho vyrážečce neuspěl – 0:0

1. série
    0:0
    Tomáš Harkabus neuspěl blafákem do forhendu – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení žádnou výraznější šanci nepřineslo, o vítězi zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Utkání směřuje k samostatným nájezdům, ani jeden z týmů nikterak výrazně nezaměstnává gólmana soupeře.

63:57
    Už jen 63 vteřin chybí k prvním nájezdům obou týmů v nové sezoně.

63:01
    Kohout na pravém kruhu nevystřelil, otočil se s pukem a adresoval jej mezi kruhy na spoluhráče, který byl zablokován.

62:49
    Více než nějaký ofenzivní hokej sledujeme v prodloužení snahu obou týmů o neudělání nějaké zbytečné chyby.

61:49
    Nahozený puk vypadl Škarkovi z výstroje, gólman Dukly jej musel likvidovat nadvakrát. Bude se vhazovat po jeho pravici.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Skořepa (Dundáček), 11. Harkabus (Kohout, Seman) – 21. Pšurný (Procházka, Dostálek), 37. Procházka (Sikora, Popelka), rozh. náj. Sikora

0:0   Sikora (PRE)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Dundáček, Kaláb (A), Štebih, Šafář, Šimek, Zadražil, Dobrovolný (C) – Důras (A), Melenovský, Flek – Prokš, Skořepa, Diviš – Kohout, Seman, Harkabus – Březina, Gríger, Anděl. Trenér: Petr Vlk
    HC ZUBR Přerov: Slovák (Grigárek) – Chmelíř (A), Vágner, Přindiš, Pala (A), Novotný, Běhal, Zbořil – Procházka (C), Pšurný, Dostálek – Stoklasa, Popelka, Sikora – Goiš, Hrazdira, Š. Kratochvíl – Školoud, M. Kratochvíl, Tomaník. Trenér: Vladimír Kočara

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Zídek