Motor ČB – Kadaň 3:2 (kon.) | Třebíč – Slavia 1:7 (kon.) | Most – Prostějov 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Kladno 2:1 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Přerov 7:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
7:6 (2:2, 2:1, 3:3)
HC ZUBR Přerov
Středa 23.09.2015, 18:00 • Kalich Aréna • Chance liga • 6. kolo

Dramaticky vyhrocené utkání nakonec končí výhrou kališníků. V poslední třetině padlo celkem 6 gólů a z této akční přestřelky nakonec odchází vítězně domácí tým.

Z mé strany je to dnes vše, přeji hezký zbytek večera. (20:35:10)

59:57
    Angel Krstev (LTM) dostává 2 minuty za hákování.

59:57
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov pár vteřin před koncem ještě dramatizuje. Puk za Krále dostal Vlastimil Dostálek. Asistence: Milan Procházka.

59:12
    Král má co dělat, aby nápor střel zvládl. Zatím však gól nepadl.

59:03
    Bohumil Jank půjde na trestnou za krosček. 2 minuty. Zubři si tak zkusí hru 5 na 3.

58:51
    Domácí se v posledních vteřinách třetí třetiny pokoušejí o rychlý zvrat. Král se však zatím drží.

58:18
    Na trestnou půjde Karel Plášil za držení. 2 minuty. Hosté si zahrají přesilovku.

57:41
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí se zmocnili kotouče a do ofenzívy se vrhl ve veliké rychlosti MILAN VALÁŠEK s Martinem Procházkou a Angelem Krstevem. Valášek nakonec prudkou střelou poslal puk za Vojtka. Asistence: Martin Procházka, Angel Krstev

57:31
    Icing domácích.

57:20
    Litoměřice se spíše pokoušejí držet si puk daleko od svého pásma.

56:14
    Král se opět dostává do mnoha drastických situací. Puk ohrožuje jeho klec a Litoměřice se pokoušejí puk dostat co nejdál od své brány.

55:38
    Puk dlouho ohrožoval Krále, až se ho domácí konečně zmocnili. Putují teď do útoku ve snaze zvýšit svůj náskok.

54:46
    Hosté se snaží puk vybojovat v útočném pásmu. Domácí se dostávají náhle do defenzívy.

53:13
    Puk se v chaosu, který před bránou hostí vznikl, dostal zásluhou LUKÁŠE NEDVÍDKA až za Vojtka. Asistence: Martin Procházka, Angel Krstev.

52:47
    Kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti se bude vhazovat ve středním pásmu.

52:27
    Hosté hrají se 4 hráči.

52:19
    Domácí si dovolili tvrdou střelu od modré. Puk se odrazil od helmy Lukáše Chmelíře a ten si jde odpočinout.

51:51
    Litoměřice si zahraje hru 5 na 3. Radomír Pala půjde na trestnou za hrubost. 2 minuty.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 12. Doležal (Berger, Švagrovský), 19. Nedvídek (Ondráček, Kopta), 26. Doležal (Jank), 29. Procházka Mar. (Nedvídek), 44. Procházka Mich. (Kopta), 54. Nedvídek (Procházka Mar., Krstev), 58. Valášek (Procházka Mar., Krstev) – 7. Dostálek (Pšurný, Procházka Mil.), 8. Popelka (Grof, Šťastný), 38. Sikora (Pala, Popelka), 47. Dostálek (Pšurný, Chmelíř), 48. Šťastný (Sikora, Popelka), 60. Dostálek (Procházka Mil.)

HC Stadion Litoměřice: Král Tom. (Michajlov) – Šulc, Plášil, Piegl, Bílek, Jank, Mikliš, Krstev – Kalla, Valášek, Procházka Mar. – Švagrovský, Berger, Doležal – Kopta, Nedvídek, Ondráček – Krátoška, Racek, Procházka Mich. Trenéři: Tvrzník, Kučera
    HC ZUBR Přerov: Slovák (od 25. Vojtek) – Chmelíř, Grof, Přindiš, Pala, Vágner, Ferenc, Běhal – Procházka Mil., Pšurný, Dostálek – Šťastný, Popelka, Sikora – Goiš, Hrazdira, Stoklasa – Kratochvíl, Král Tad., Školoud. Trenér: Dočkal

Rozhodčí: Sýkora – Svoboda, Maštalíř