Ústí n/L – Šumperk 4:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 29.10.2015, 18:05 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 19. kolo

Já se s vámi z Ústí nad Labem loučím a přeji vám hezký zbytek večera. (20:16:55)

Jako první šli do vedení hosté. Po necelých desíti minutách srovnával za domácí David Tůma. Ústí si ve třetí třetině dokázalo vybojovat dvoubrankové vedení po trefách Jaroslava Roubíka. Naději hostů vykřesal ještě v 58. minutě Jiří Půhoný. Jan Kloz dokázal velmi rychle trefit prázdnou klec při hře Šumperka bez brankáře a rozhodl tak o tom, že tři body zůstanou v Ústí nad Labem.

Nejlepšími hráči vyhlášeni: Jaroslav Roubík (UNL) a Daniel Zelenka (SUM).

59:35
    Ofsajd hostů.

59:10
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAN KLOZ velmi rychle trefil prázdnou bránu hostů a vrací Ústí dvoubrankové vedení. Asistence: Jiří Kuchler.

59:06
    Hosté zkoušejí hru bez brankáře.

58:55
    K vidění je teď pohledný hokej se šancemi na obou stranách.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Draci právě vstřelili branku!
    JIŘÍ PŮHONÝ objel hned tři hráče a zakončil přesně nad beton domácího brankáře. Asistence: David Roupec.

56:58
    Úmyslný ofsajd hostů. Vhazování po levici Zelenky.

56:46
    Kuchler se v oslabení dostal do zakončení. Zelenka vyráží.

56:13
    Domácí vyhazují.

55:11
    Vyloučen Ondřej Holomek (UNL) na dvě minuty za hákování. Trest odpyká Roman Navarra.

55:06
    Soukup odražený kotouč od hrazení raději přikryl.

Dnešnímu utkání přihlíží 841 diváků.

54:43
    Zakázané uvolnění domácích.

53:57
    Domácí přečíslení tři na dva v branku proměnit nedokázali.

Anna Kuželová

Branky a nahrávky: 34. Tůma (Roubík), 49. Roubík, 51. Roubík (Tůma), 60. Kloz (Kuchler) – 25. Brunec (Vrdlovec), 58. Půhoný (Roupec)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Kosina) – Pohl, Smetana, Brož, Vágner "C", Bernad, Skočovský, Holomek – Tůma, Roubík "A", Merta – Tenkrát, Kloz, Rys – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Kubica, Navarra.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Novák) – Roupec, Zdráhal, Petira, Sedlák "A", Prokop, Drtil, Bažant – Půhoný, Plášek "C", Haas "A" – Fořt, Vrdlovec, Brunec – Půlpán, Šimun, Milfait – Ostřanský.

Rozhodčí: Krob – Jílek, Šperl