Třebíč – Motor ČB 2:3 (0:2 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Most 8:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 1:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Šumperk – Přerov 2:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Středa 11.11.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 21. kolo

Viděli jsme krásné utkání, které dospělo až do prodloužení. V nájezdech byli úspěšnější hosté. Kdy za ně proměnil jak Pajič, tak Straka. Za domácí sice dostal puk do branky Dolníček, rozhodčí se však rozhodl jeho nájezd neuznat. Děkuji za pozornost a u dalších zápasů na počtenou. (20:04:52)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je ROK PAJIČ.

2. série
    0:2
    Josef Straka rozhoduje. Krásným blafákem překonal Vejmelku. Motor tak vítězí.

2. série
    0:1
    Dolníček dostal puk do branky, ale rozhodčí branku neuznávají. Dolníček si dle jejich názoru posunul puk zpátky pod sebe. Ale je to sporné.

1. série
    0:1
    Za Motor jel Pajiš, který s přehledem proměňuje.

1. série
    0:0
    Jako první jel domácí Holec, který nepřekonal Bláhu.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo. Aktivnější v něm byli o fous domácí, ale do vyložení šance se nedostali. Uvidíme tak po úpravě ledu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Pekr hledal Šaura, ale ten ani napodruhé nedokázal zakončit.

63:59
    Jakub Šaur se dostal do dobré střelecké pozice, puk měl však na bruslích a nedokázal dobře zakončit.

63:00
    Vejmelka nyní riskantně vyjel a rozehrál puk, udělal to však dobře a domácí tak zůstávají u puku.

62:33
    Bláha našel puk před brankovištěm a rychle ho ukryl do lapačky.

61:52
    A teď opět v útoku Motor.

60:59
    Třebíč má nyní puk na hokejkách a snaží se najít si prostor ke střele.

60:13
    Erat si po buly vzal puk a snažil se projít do zakončení. Obrana Motoru jej však o puk připravila a Motor jde do útoku.

60:01

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 27. Holec (Dolníček, Erat), 38. Erat (Bartoň, Holec) – 4. Marek (Suchánek, Straka), 16. Švihálek (Babka, Mikyska), rozh. náj. Pajič