Motor ČB – Přerov 1:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 1:6 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.) | Havířov – Slavia 5:3 (kon.) | Jihlava – Kadaň 7:5 (kon.)
Most – Třebíč 2:6 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 14.11.2015, 15:00 • Budvar aréna • Chance liga • 22. kolo

Utkání dospělo do svého závěru. Domácí sice byli zvláště v první a třetí třetině jasně lepším týmem, ale nestačilo to ani na jediný bod. Přerov předvedl bojovný výkon a především v závěru si tři body se štěstím vydřel. Pochvalu zaslouží hlavně brankář Lukáš Klimeš, který má na vítězství Přerova velkou zásluhu. Hokejisté Motoru doplatili také na neproměňování svých šancí.

Pro dnešek je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (17:30:46)

59:48
    Hosté jsou v plném počtu.

59:27
    Petr Mrázek netrefil z půlky hřiště prázdnou branku!

59:06
    Vráblík ranou od modré přestřelil bránu.

59:00
    Do konce třetí periody zbývá přesně jedna minuta a vhazovat se bude po levici Klimeše.

58:16
    Zrádný mantinel Budvar arény způsobil, že puk vypadl z útočné třetiny Motoru a Přerov mohl skórovat.

57:48
    Oba dva týmy mají na ledě to nejlepší a domácí to zkouší bez brankáře v šesti proti čtyřem!

Dnešní utkání sleduje 5669 diváků.

57:48
    Oddechový čas pro ČEZ Motor České Budějovice.

57:48
    Tak teď už Motor opravdu musí. Na trestnou lavici odchází hostující na dvě minuty Michal Popelka (PRE).

56:48
    Znovu David Šťastný a spíše takové lehké nahození do rukavice připravného gólmana Motoru.

56:19
    Do šance mohl jít Jakub Matai, ale puk mu ujel a Ondřej Bláha proti němu vyjel a lapil ho.

55:26
    David Šťastný vjel do útočného pásma a vyzkoušel Bláhu lehkou střelou na lapačku. Českobudějovický brankář puk raději podržel.

54:32
    Dušan Žovinec je hodně aktivní v posledních minutách a nyní měl další šanci. Klimeš stál opět na konci jeho akce.

53:29
    Velice pěkná kombinace Motoru. Chovan si počkal na Žovince, který si nenápadně sjel od modré čáry a jel z boku na branku. Klimeš se přitiskl k tyči a puk přes sebe nepustil.

53:16
    Dušan Žovinec pálil od modré čáry hned po vhazování, ale Klimeš na puk dobře viděl a buly po jeho pravici se bude opakovat.

53:12
    Pěknou ranou se prezentoval Rok Pajič, ale stejně tak pěkný zákrok předvedl také vynikající Lukáš Klimeš.

52:53
    Lukáš Žálčík se dostal do zakončení, ale vypálil pouze přímo do brankáře Klimeše. Následuje komerční přestávka.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 7. Pajič (Chovan, Mikyska) – 14. Dostálek (Šnajnar, Pšurný), 25. Dostálek (Grof, Šťastný)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Mucha, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Zíb, Žovinec – Mikyska, Pajič, Chovan – Marek, Straka, Heřman – Žálčík, Rob, Švihálek – Kuchejda, Škoda, Přibyl
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Grof, Hořava, Ferenc, Sedlák, Dujsík, Šnajnar – Šťastný, R. Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Král, Matai, Mrázek – Goiš, Popelka, Kovařík

Rozhodčí: Smitka – Štětina, Špringl