Kladno – Slavia 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Most 5:1 (kon.)
Šumperk – Třebíč 2:1 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 0:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.11.2015, 17:00 • Kalich Arena • Chance liga • 27. kolo

O zápase tedy nakonec rozhodla až poslední třetina. Kalábovi se podařilo pět minut před koncem skórovat a poté, co domácí odvolali brankaře, trefil ještě prázdnou bránu. Utkání tak skončilo za stavu 0:2.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:17:47)

59:14
    Dukla právě vstřelila branku!
    Prázdné brány domácích využívá Jihlava. Ze středního pásma poslal kotouč do prázdné klece TOMÁŠ KALÁB. Bez asistence.

58:33
    Jaroslav Pavelka opouští bránu. Litoměřice se pokouší zaútočit v pěti.

58:33
    Jaroslav Kalla (LTM) a Vojtěch Zadražil (JIH) dostávají 2+2 minuty za hrubost, poté co vznikla větší šarvátka před bránou hostí.

57:15
    Domácí zvyšují tlak. Touha po vyrovnání je značná.

56:26
    Štěbih střílel od modré a trefil Pavelku přímo do výstroje.

55:49
    Domácí se pokoušejí podniknout rychlý protiútok.

54:57
    Krátce poté se kotouč skoro octl v litoměřické bráně i podruhé. Pavelka skončil na zemi a kotouč už byl skoro v síti. Domácí ale okamžitě vložili hůl před puk a situaci rychle zachránili.

54:09
    Krátce po vhazování se ke kotouči dostal TOMÁŠ KALÁB, který rychlou střelou poslal puk do litoměřické branky po zemi. Asistence: Richard Diviš.

53:51
    Po nepodařené střele ze strany hostí přišla menší šarvátka za bránou domácích. Na trestnou míří Lukáš Anděl (JIH) za hrubost (2 minuty), Ondřej Kopta (LTM) za hrubost (2 minuty).

53:34
    Ofsajd hostí.

53:13
    Ondráček se pokusil v oslabení vystřelit poté, co pronikl do útočného pásma.

53:01
    Důras střílel z blízkosti. Pavelka opět chytá do výstroje.

52:40
    Domácí hned ze začátku oslabení dvakrát vyhazují.

52:06
    Domácí půjdou do čtyř. Angel Krstev (LTM) míří na trestnou za zásah do oblasti hlavy a krku. 2 + 10 minut osobní trest.