Benátky n/J – Most 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 0:3 (kon.)
Přerov – Havířov 4:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 5:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:3 (po pr.)
Slavia – Kadaň 2:3 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 07.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Chance liga • 31. kolo

Střetnutí 31. kola WSM Ligy bylo v Ústí nad Labem ve znamení souboje Severočechů a Jihočechů. Do zápasu vstoupily lépe České Budějovice, Slovanu se podařilo do první přestávky snížit na rozdíl jediné branky. Ve druhé a třetí části přidal Motor po jedné brance a odváží si z krajské metropole Ústeckého kraje tři body. Jediný přesný zásah za domácí zaznamenal z trestného střílení Jan Pohl.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:22:33)

Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky: 18. Pohl z TS – 10. Heřman (Nouza, Zíb), 17. Babka (Kuchejda, Žálčík), 31. Pajič (Květoň, Chovan), 60. Heřman (Pajič, Zíb).
    Ofsajdy: 2:1.
    Vyhraná vhazování: 25:28 (9:9, 11:8, 5:11).
    Nejlepší hráči: Jan Pohl – Rok Pajič.

Nejlepší hráči utkání:

HC Slovan Ústí nad Labem:
    Jan Pohl (1+0)
    ČEZ Motor České Budějovice: Rok Pajič (1+1)

59:49
    Zápas se dohrává za brankou Soukupa. Fanoušci Českých Budějovic oslaví za pomocí pyrotechniky.

59:13
    Slovan s brankářem.

59:13
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Gól do odkryté branky! MARTIN HEŘMAN dovezl kotouč až před prázdnou bránu, odkud se nemýlil. Asistence: Rok Pajič, Lukáš Zíb.