Benátky n/J – Most 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 1:4 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 0:3 (kon.)
Přerov – Havířov 4:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 5:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:3 (po pr.)

Salith Šumperk – Aleš Holík.
    HC Stadion Litoměřice – Jaroslav Pavelka. (20:20:22)

Je za námi 31. kolo WSM ligy. Litoměřice si ve třetí třetině hlídaly svůj náskok a minutu před koncem se ještě do prázdné klece dokázal trefit Zdeněk Doležal. Konečný stav zápasu je tedy 0:3.

59:50
    Berger míjí prázdnou bránu draků.

59:18
    Šumperk hraje znovu bez gólmana.

59:18
    David Švagrovský (LIT) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    58:44 Zdeněk DOLEŽAL - 0:3

58:44
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté přeci jen střílí třetí branku. Ondráček přihrál puk na hůl ZDEŇKA DOLEŽALA a ten bez problémů trefuje odkrytou klec domácího celku. Asistence: Martin Ondráček, Petr Beránek.

58:26
    Hosté vyhazují kotouč do středního pásma.

58:16
    Haasova střela z modré byla hodně nepřesná.

57:36
    Kopta měl na holi třetí litoměřický gól, jenže do brány se postavil Prokop a ve skórování mu tak zamezil.

56:58
    Zelenka odjíždí na střídačku, Šumperk to zkusí znovu se šesti hráči v poli.

56:38
    Zdráhal nahodil puk na Pavelku, ten si ho ponechal ve své lapačce.

55:45
    Zdráhal to zkusil ze středního pásma, jeho střela šla ale příliš vysoko.

54:58
    Zelenka se vrací zpět do brány.

54:58

54:18
    Karel Plášil (LIT) a David Jurík (SUM) oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

54:12
    Vrdlovec nabil puk Drtilovi, jeho střelu Pavelka vyráží.

53:36
    Drtilova střela z modré byla nepřesná.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 11. Berger (Valášek), 22. Beránek (Ondráček), 59. Doležal (Ondráček, Beránek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Prokop, Holík, Zdráhal, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Půhoný, Moučka – Brunec, Šimun, Jurík – Ostřanský, Šebek, Hroch
    HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Šulc, Plášil, Málek, Pavlas, Bílek, Hronek, Piegl – Kalla, Švagrovský, Doležal – Beránek, Nedvídek, Ondráček – Kopta, Berger, Vantuch – Valášek, Racek, Rousek

Rozhodčí: Koziol – Ganger, Hanzlík