Motor ČB – Most 8:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Havířov – Kadaň 4:0 (kon.)
Litoměřice – Slavia 1:2 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 2:1 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:5 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!
    Velká chyba obránců, kteří nechali volno Aleši Holíkovi. Obránce draků nadokázal napoprvé vstřelit gól, ovšem jeho ránu dokázal dorazit TOMÁŠ SEDLÁK. Šumperk získává dva body. Asistence: Aleš Holík.

60:01

Budeme tedy svědky prodloužení. Zápas je po 60. minutách stále v nerozhodném stavu.

60:00

59:57
    Draci se před koncem dostali ještě do velké šance, ale Drtil nedokázal skvělou střelou prostřelit Novotného. Bek domácích trefil pouze beton.
    Daniel ŠPAČEK - 1:1

59:06
    Benátky právě vstřelily branku!
    Marek Pabiška poslal pas na DANIELA ŠPAČKA, který tvrdou ranou prostřelil Daniela Zelenku. Asistence: Marek Pabiška.

59:00
    Dlouhý opět tvrdě atakoval Zelenku, ten dokázal ale udržet puk před brankovou čarou. Sudí vylučovat nebude.

58:26
    Benátky bez Novotného v brance!

58:26
    Oddechový čas pro hosty.

58:26
    Dlouhý trefil v brankovišti Zelenku. Sudí Přikryl vykazuje hosty do středního pásma.

58:07
    David Kajínek se pokoušel o střelu. Tu vyrazil brankář Zelenka do ochranné sítě.

56:47
    Půhoný vystřelil od modré, ale jeho rána skončila pouze v lapačce Filipa Novotného.

56:08
    Dvakrát v krátkém sledu se dostali hosté do postavení mimo hru.

55:10
    Novotný si troufl na riskantní rozehrávku. Hosté mohou díky tomu do útočné akce.

53:45
    Přesnost v dnešním zápase opravdu chybí. Střely od modré letí naprosto mimo branku. Teď nás o tom přesvědčil Jiří Kurka.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 24. Gewiese (Sedlák, Půhoný), 61. Sedlák (Holík) – 60. Špaček (Pabiška)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Prokop, Holík, Gewiese, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant, Bail – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Půhoný – Ostřanský, Šebek, Brunec – Haas, Jurík, Hroch.
    HC Benátky nad Jizerou: Novotný (Hosnedl) – Havlín, Říha, Jandejsek, Pabiška, Kajínek, Ulrych, Kurka – Pletka, Plodek, Ďurač – Špaček, Volf, Zachar – Dlouhý, Havlas, Král – Svoboda.

Rozhodčí: Přikryl – Barteček, Vengřín