Slavia – Přerov 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 4:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:4 (po pr.)
Kadaň – Šumperk 3:2 (po pr.) | Třebíč – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Most – Litoměřice 1:4 (kon.)
Jihlava – Havířov 2:4 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 09.01.2016, 17:00Chance liga • 39. kolo

Domácí nakonec získávají cenné dva body, když Chlouba dvěma brankami v posledních minutách otočil skóre zápasu. Šumperk předvedl povedený výkon, zejména brankář Svoboda, který přiváděl domácí útočníky k zoufalství. To je ode mne pro dnešní večer vše, omlouvám se za výpadek v první třetině, přeji příjemný večer a zase někdy napočtenou. (19:40:06)

64:51
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A domácí devět vteřin před koncem využívají přesilovou hru. Rohanova střela od modré čáry se odrazila na hůl ROMANA CHLOUBY. Jeho první pokus sice Svoboda skvělým zákrokem zlikvidoval, domácí útočník se však znovu dostal k puku, obtočil se okolo obránce a přeloboval ležícího brankáře. Asistence: Martin Rohan.

64:30
    Domácí kombinují.

63:43
    Kaše hledal osamoceného Szathmáryho, ale tomu puk přeskočil hůl.

63:09
    Milfait se provinil proti pravidlům, odsedí si dvě minuty za podražení, a před domácími je přesilová hra 4 na 3.

62:34
    Trefný drží puk ve vlastním pásmu. Oba celky střídají.

62:05
    Hanuljak raději přikryl puk před dotírajícími hráči hostí.

61:45
    Kverka hledal volného Vránu, ale poslední z obránců vložil hokejku do přihrávky.

61:02
    Plášek proskočil mezi dvěma obránci a našel Holíka, ten z ostrého úhlu trefil pouze Hanuljakovu hruď.

60:24
    Chlouba se obtočil okolo branky a zkusil překvapit Svobodu, ale minul branku.

60:01

Hráči hostí jsou už připraveni, domácí hráči zatím zůstávají u střídačky.

Ve třetí třetině se hostům podařilo zásluhou Vrdlovce skórovat. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Svoboda dlouho držel naději na tři body. Až půlminutu před koncem dokázal Chlouba vyrovnat a využít tak ohromný tlak domácího týmu.

60:00

59:49
    Sloboda zůstal osamocený před brankou, ale přestřelil!

59:28
    A obrovský tlak domácích nakonec končí brankou! K odraženému puku se dostal ROMAN CHLOUBA, který překonává Svobodu. Asistence: Jakub Trefný, David Kaše.

59:23
    Icing hostí

59:10
    Svoboda vyjel z branky, aby přikryl kotouč, ale k tomu se dřív dostal Szathmáry, který nedokázal přehodilt ležícího brankáře!

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 14. Hlava (Kaše, Trefný), 60. Chlouba (Trefný, Kaše), 65. Chlouba (Rohan) – 4. Holík (Milfait), 50. Vrdlovec (Milfait, Prokop)

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Dlouhý) – Szathmáry Trefný, Rohan, Blaha, Charousek, Černý – Kverka, Sloboda, Chrpa – Hlava, Kaše, Kadlec – Vaněk, Vrána, Šťovíček – Chlouba, Huňady, Macháček
    DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Holík, Gewiese, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant, Bail – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Haas – Ostřanský, Šebek, Panna – Prokop

Rozhodčí: Krob – Hejl, Bosák