Kladno – Kadaň 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Třebíč 4:2 (kon.) | Šumperk – Most 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (kon.)
Litoměřice – Havířov 1:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 16.01.2016, 17:00 • MEO Aréna • Chance liga • 41. kolo

Po dlouhou dobu utkání jsme sledovali vyrovnanou a ubojovanou bitvu mezi Přerovem a Třebíčí. Nakonec byli o něco lepší i štastnější domácí, kteří dokráčeli k výhře 4:2. Výhru pečetil trefou do prázdné branky Roman Pšurný. Pro dnešek je to všechno. Hezký zbytek soboty, napočtenou. (19:34:09)

59:51
    Přerov právě vstřelil branku!
    Definitivně pečetí výhru Zubrů střelou do odkryté branky ROMAN PŠURNÝ. Bez asistence.

59:38
    Oba týmy hrají v plném počtu.

59:27
    Ferencovi se sice nepovedlo dobruslit nahozený kotouč, ale pro domácí využil výhoda icingu. Ještě minimálně jedno buly před Šimbochem.

58:43
    Třebíčtí mají tlak, který se povedlo domácím trochu ztlumit. Kotouč vyhodili na icing a opět se vhazuje u Šimbocha.

57:39
    Vejmelka je na střídačce. Třebíč to zkouší v power-play.

57:38
    Matič Podlipnik (TŘE) 2 minuty nafilmovaný pád – Filip Stoklasa (PŘE) 2 minuty hákování.

56:48
    JIŘÍ GOIŠ předvedl dostatečný důraz na brankovišti a vrací Zubrům vedení v zápase! Asistenci si připisuje Martin Novotný.

56:40
    Poslat Zubry do vedení mohl Kovařík, který ale kotouč z voleje do sítě nedopravil.

55:49
    Raškovu otočku vystihl Pšurný, který ho obral o kotouč.

55:06
    Ofsajd Zubrů. Hra se vrací do středního pásma, kde se bude vhazovat.

54:17
    Pomalinku se nám blíží třetí třetina do finiše. Do třetí sirény zbývá necelých pět minutek.

53:55
    Sýkora se vrací zpátky do hry, Zubři jsou kompletní. Třebíčtí se v přesilovce moc nepřevedli.

52:29
    Závar před brankou Šimbocha musel řešit samotný brankář společně s obráncem Hořavou. Vhazuje se po levici Šimbocha.

51:51
    Tomáš Sýkora (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.

50:26
    Boj o kotouč pokračuje v rohu za přerovskou brankou.

49:15
    Vejmelka chytá střelu Popelky i dorážku Goiše. Následuje buly v obranné třetině Třebíče.

48:18
    Opět se za remízového stavu oba celky příliš nepouštějí do větších šancí.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 33. Sikora (Sýkora, Stoklasa), 43. Novotný (Popelka), 57. Goiš (Novotný), 60. Pšurný – 35. Juráň (Pokorný), 40. Podlipnik (Erat)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Novotný, Ferenc, Vágner, Hořava, Dujsík, Šnajnar – Procházka, R. Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Král, Blinka.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Čejka, Bartoň, Koch, Schejbal, Šaur, Nesvadba – Erat, Dolníček, Zohorna – Kusko, Raška, Švec – Wasserbauer, Polodna, Přibyl – Čech, Juráň, Pokorný.

Rozhodčí: Fiala – Ganger, Rožánek