Slavia – Motor ČB 2:0 (kon.) | Kladno – Most 3:2 (kon.) | Prostějov – Kadaň 3:5 (kon.)
Benátky n/J – Třebíč 4:1 (kon.) | Přerov – Jihlava 2:4 (kon.) | Havířov – Šumperk 6:5 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 3:1 (kon.)
HC Slavia Praha
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 23.01.2016, 15:00Chance liga • 43. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Loučím se s vámi a u dalších dramatických bitev se brzy těším na shledanou. (17:19:22)

Je konec! Slavia poprvé v sezóně poráží Jihočechy a do tabulky získává velice cenné tři body. Utkání bylo zajímavé, byť jsme neviděli mnoho branek. Jediné dva góly navíc padly hned v úvodní periodě, kterou slávisté vyhráli 2:0 stejně jako celé utkání. Právě v první třetině měli sešívaní navrch, ve zbylých čtyřiceti minutách jsme sledovali vyrovnaný hokej, kterému kralovali oba brankáři, zejména pak domácí Alexandr Hylák, jenž nepustil za svá záda jediný kotouč a hlavně díky němu slaví červenobílí cenné vítězství.

59:52
    Odražený puk ze vzduchu sebral Hylák do lapačky. Uvidíme ještě jedno vhazování. Bláha se už vrací do své klece.

59:47
    Hosté již jsou zpět v útočném pásmu.

59:32
    Bahenský vyhodil tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

59:20
    Time-out je u konce, utkání vrcholí!

59:20
    Hylák si připsal další důležitý zákrok proti skryté střele z otočky, následně míří puk na icing a Milan Razým si žádá oddechový čas.

59:00
    Minuta do konce, Motor kombinuje před Hylákem.

58:35
    Pražané posílají puk do středního pásma.

58:13
    Krstev si dal málem vlastní gól, po jeho nechtěné teči však puk skončil nakonec těsně vedle!

58:00
    Bláha je na střídačce, Motor to zkusí v šesti muži v poli!

58:00
    Nakonec o něj ale přišel a Tuominen záhy raději poslal puk na zakázané uvolnění.

57:17
    David Hruška hájí puk v rohu za Bláhovou svatyní.

56:50
    Žálčík pálil zprava těsně nad a Pražané jsou kompletní.

56:13
    Kašpařík mířil tváří v tvář proti Bláhovi, v tísni ho ale střelou mířící mezi betony nepřekonal.