Motor ČB – Šumperk | 2:0 (kon.) | | | Ústí n/L – Přerov | 2:3 (kon.) | | | Litoměřice – Kladno | 3:1 (kon.) |
Havířov – Benátky n/J | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Jihlava – Prostějov | 3:1 (kon.) | | | Most – Slavia | 6:5 (2:1 po s.n.) |
Třebíč – Kadaň | 6:1 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg | 1:2 (0:2 po s.n.) | | | N.Novgorod – Riga | 4:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 5:2 (kon.) | | | Písek – Vrchlabí | 7:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Sokolov | 2:1 (kon.) |
Nový Jičín – SK Karviná | 1:5 (kon.) | | | Technika Brno – Poruba 2011 | 3:0 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 5:4 (po pr.) |
Opava – Břeclav | 3:1 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí | 6:1 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Klatovy – Nymburk | 3:4 (po pr.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 3:4 (kon.) | | | Trutnov – Děčín | 4:5 (po pr.) |
Jindř. Hradec – Kobra | 2:6 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 4:3 (kon.) | | | Jablonec n/N – Kolín | 3:2 (kon.) |
Vsetín – Č. Budějovice | 0:4 (kon.) | | | Slavia – Zlín | 4:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – K. Vary | 2:1 (kon.) |
Opava – Pardubice | 1:6 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Olomouc | 0:0 (odl.) |
Chomutov – Kometa Brno | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 1:7 (kon.) | | | Jihlava – HC Litvínov | 2:1 (po pr.) |
HC Plzeň – Mountfield HK | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Havířov – Kladno | 1:4 (kon.) | | | Poruba – Letňany | 1:2 (kon.) |
Kladno – Č. Budějovice | 4:6 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 0:8 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 3:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 8:1 (kon.) |
Slavia – Sparta | 2:3 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 1:4 (kon.) |
Česko – Rusko | 5:8 (kon.) |
Východ – Západ | 16:17 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 4:13 (kon.) | | | Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 4:2 (kon.) | | | Černošice – Poděbrady | 4:2 (kon.) |
Soběslav – Strakonice | 6:3 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:1 (kon.) | | | Velká Bíteš – HC Boskovice | 2:6 (kon.) |
Kroměříž – Uh.Ostroh | 7:2 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 3:4 (kon.) | | | HC Turnov – Gepardi Jablonec | 3:10 (kon.) |
Studénka – Uničov | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Šternberk | 5:1 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 3:4 (kon.) |
HC Rokycany – Pubec Plzeň | 7:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Rakovník | 2:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Rosice | 10:4 (kon.) |
Chotíkov – Klatovy | 3:4 (kon.) | | | Mělník – V.Popovice | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Králův Dvůr – Slaný | 7:4 (kon.) |
Trstěnice – Mar.Lázně | 5:15 (kon.) | | | Jesenice – Příbram | 5:8 (kon.) | | | Hvězda Praha – Bohemians | 9:1 (kon.) |
Třemošná – Kaznějov | 5:7 (kon.) | | | Radomyšl – Milevsko | 1:5 (kon.) | | | Letňany – Žižkov Praha | 9:3 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 8:0 (kon.) |
Roudnice – Louny | 4:7 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3
(1:0, 0:3, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Josef Cestr
Branky a nahrávky:
11. Kloz (Tůma), 57. Tůma (Kloz, Roubík) – 26. Stoklasa (Sikora, Hořava), 27. Novotný (Kovařík), 33. Vágner (Popelka, Kovařík)
Rozhodčí: Bejček – Polák, Rampír
Diváci: 1171
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Soukup (Volke) – Brož, Chalupa, Bernad, Hes, Holomek, Skočovský, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Kloz – Tenkrát, Merta, Kuchler – Čurda, Melka, Křivohlávek – Dalecký, Gengel, Navarra
Náhradníci:
Trenér:
HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Grof, Chmelíř, Hořava, Pala, Ferenc, Novotný, Šnajnar, Vágner – Dostálek, Pšurný, Procházka – Stoklasa, Sýkora, Sikora – Kovařík, Popelka, Goiš – Blinka, Král, Kratochvíl
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Grof, Chmelíř, Hořava, Pala, Ferenc, Novotný, Šnajnar, Vágner – Dostálek, Pšurný, Procházka – Stoklasa, Sýkora, Sikora – Kovařík, Popelka, Goiš – Blinka, Král, Kratochvíl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bejček – Polák, Rampír
Diváci: 1171
Tentokrát už to ale DAVIDOVI TŮMOVI vyšlo. Po zcela identické akci, kdy Kloz posunul touš na opačnou stranu Tůmovi už podruhé za sebou nedělalo domácímu útočníkovi elitní formace problém zasunout puk za bezmocného Šimbocha. Asistence: Jan Kloz a Jaroslav Roubík.