Motor ČB – Přerov 2:4 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 2:5 (kon.) | Havířov – Slavia 3:0 (kon.) | Jihlava – Kadaň 2:0 (kon.)

Salith Šumperk – Karel Plášek
    Rytíři Kladno – Lukáš Cikánek (19:24:41)

Šumperk ve třetí třetině dokázal dostat Rytíře pod tlak a nakonec se dočkal i branky a to v sedmapadesáté minutě, když po faulu na Jana Milfaita bylo nařízeno trestné střílení. To domácí hráč dokázal krásnou kličkou proměnit. Draci potom měli tři minuty před koncem možnost hrát přesilovou hru, tu ale nedokázali využít. Patnáct vteřin před koncem potom na konečných 3:5 upravoval výsledek Václav Skuhravý.

59:45 Václav SKUHRAVÝ - 3:5

59:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Procházka zpoza branky poslal puk VÁCLAVU SKUHRAVÉMU a tomu nedělalo žádný problém trefit prázdnou domácí branku. Asistence: Jan Rudovský.

59:10
    Zelenka odjíždí na střídačku, Šumperk to zkouší v šesti.

59:04

58:40
    Káňovi nevyšla klička, hosté vyhazují.

58:10
    Sedlák poslal puk Zdráhalovi, ten ho nedokázal ideálně trefit. Hosté následně vyhazují kotouč.

57:38
    Fořt si vybruslil s pukem mezi kruhy, jeho střela skončila na betonech Cikánka.

57:04
    Šumperk dostává necelé tři minuty před koncem možnost hrát přesilovou hru. Denis Kindl (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

56:45
    Plášek se snažil protlačit až před Cikánka, to mu ale hostující obrana nedovolila.
    56:19 Jan MILFAIT - 3:4

56:19
    Draci právě vstřelili branku!
    JAN MILFAIT si v nájezdu dokázal položit Cikánka na led a poté už mu jen stačilo umístit kotouč do horní části branky.

56:19
    Káňa poslal Milfaita do samostatného úniku a ten v něm byl faulovaný. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.

55:44

55:32
    Káňa poslal křižnou přihrávku na Sedláka, jeho následná dělovka skončila těsně vedle levé tyčky.

55:10
    Útočnou akci draků zastavil odpískaný ofsajd.

54:41
    Milfait měl dobrou střeleckou pozici ale ještě chtěl celou akci vyšperkovat a poslal tak puk na Fořta, ten ale na něj nedokázal dosáhnout.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 8. Holík (Miškovský), 36. Plášek (Zdráhal), 57. Milfait (TS) – 23. Nash (Stach, Bílek), 23. Zajíc (Kindl, Pitule), 27. Stach (Nash, Rudovský), 29. Procházka (Kindl), 60. Skuhravý (Rudovský)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (27. Zelenka) – Gewiese, Sedlák, Prokop, Holík, Bail, Zdráhal – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Miškovský, Káňa – Staněk, Plášek, Hlinka – Ostřanský, Hroch, Brunec
    Rytíři Kladno: Cikánek (Mensator) – Nash, Kehar, Mrázek, Gutwald, Zajíc, Ptáček – Procházka, Skuhravý, Rudovský – Machač, Stach, Bílek – Kindl, Pitule, Dvořáček – Redlich, Lukáč, Dalecký

Rozhodčí: Fiala – Barteček, Vengřín