Most – Motor ČB 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 0:3 (kon.)
Kadaň – Havířov 3:4 (kon.) | Slavia – Litoměřice 5:4 (3:2 po s.n.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
Kladno – Přerov 3:4 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 08.02.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 49. kolo

Krásné derby jsme dnes viděli. Nechyběla mu parádní kulisa skoro tří tisícovek utkání. Nutno podotknout, že o dobrou atmosféru se starali oba tábory fanoušků. V závěrečné třetině se Třebíč dostala do vedení o dvě branky a dlouho je dokázala bránit. V předpolední minutě dokázal závěr zdramatizovat Jergl, který proměnil trestné střílení. Třebíčští si však už vítězství vzít nenechali. To je nyní ode mě vše a přeji hezký večer. (19:55:14)

59:49 RAŠKA - 4:2

59:49
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A do prázdné brány stvrzuje dnešní výhru Třebíče ADAM RAŠKA. Asistence: Petr Štindl

59:20
    Třebíč opět vyhazuje.

59:11
    Střelu od modré kryje Vejmelka. Brána Dukly prázdná.

58:54
    Třebíč vyhazuje z pásma.

58:37
    Dukla to zkouší v šesti v poli.

58:30
    Konec oddechového času. Bude se pokračovat vhazováním před Vejmelkou.

58:30
    Oddechový čas pro hosty.
    58:17 JERGL - 3:2

58:17
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Dukla z nájezdu snižuje. ALEŠ JERGL to udělal dobře. Roztáhnul Vejmelku a pak poslal puk mezi jeho betony. Bez asistence.

58:17
    Trestné střílení pro Duklu. V zakončení Čejka fauloval.

58:01
    Raška se nyní dobře probíjel mezi čtyřmi obránci.

57:47
    Vejmelka opět udržel puk po střele od modré.

57:01

56:40
    Až úplně do prázdné branky to nyní chtěla uhrát Dukla. Finální nahrávku však domácí obrana dostala mimo a poté vyhazuje z pásma.

55:52
    Tlak Dukly je nyní na chvíli přerušen kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:19
    Parýzek nyní pálil od modré. Vejmelka vyrazil.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 2. Přibyl (Wasserbauer), 39. Juráň (Kristl, Erat), 47. Psota (Polodna, Wasserbauer), 60. Raška (Štindl) – 13. Bilčík (Kolář), 59. Jergl (TS)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Podlipnik, Malena "C", Niko, Čejka, Štindl, Koch – Kristl, Zohorna, Erat "A" – Psota, Raška, Kusko – Přibyl, Polodna "A", Wasserbauer – Pokorný, Juráň, Schejbal – Čech.
    HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Kaláb "A", Bilčík, Grebenyuk, Štebih, Škůrek, Dobrovolný "C", Parýzek – Harkabus, Skořepa, Důras "A" – Diviš, Seman, Kolář – Jergl, Prokš, Mrňa – Beránek, Kohout.

Rozhodčí: Přikryl – Novák, Hanzlík