SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 17.11.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • 16. kolo

Je za námi další utkání druhé ligy, ve kterém vítězí domácí Vrchlabí, které díky povedené třetí třetině bere všechny body. (19:20:52)

59:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Tak hostům se ještě daří korigovat výsledek. Necelou vteřinu před koncem utkání po pěkném úniku zakončil přesně JOSEF KOLDA. Asistence: Miroslav Duben, Kirill Vlasov.

59:35
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Filipova formace se zmocnila puku a s hostující dvojicí obránců si poradila. Do prázdné branky zakončoval TOMÁŠ JIRKŮ. Asistence: Tomáš Šťastný, Martin Filip.

56:58
    Vrchlabí se dostává do trháku. MARTIN FILIP využil přesnou dorážkou početní výhodu a zvyšuje již na 3:1. Asistence: Tomáš Jirků, Jiří Jebavý.

51:10
    Domácí se prosazují při přesilové hře 4 na 3. Vrchlabské fanoušky rozjásal pohotovou dorážkou TOMÁŠ ŠŤASTNÝ. Asistence: Jiří Jebavý.

43:45
    Autorem branky je PATRIK URBAN. Asistence: Jandejsek a Bláha.

40:01

Omlouváme se za technické problémy, které nastaly během druhé třetiny.

40:00

29:49
    Hosté rozehráli kombinaci v obranném pásmu, která končila nakonec vysazenou domácí brankou. Nakonec bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

29:17
    Rozhodčí Kopeček posílá na dvě minuty na trestnou lavici domácího Patrika Maďara za podražení.

28:55
    Hosté jsou opět kompletní.

27:59
    Dusík musel zasahovat po střele jednoho z domácích obránců od modré čáry.

27:27
    Hosté se osvobozují vyhozením kotouče do středního pásma.

26:55
    Stadion bude mít šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici usedá hostující Jakub Lacina, který je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

26:07
    Hostující hráči toho nemají dost a opět jsou usazeni před domácí brankou.

25:40
    Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení. Jelínek nebyl ve svém obvyklém postavení a dorážkou do prázdné branky zakončoval pohotovou střelou LUKÁŠ ENDÁL. Asistence: Miroslav Třetina.

25:27
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 44. Urban (Jandejsek, Bláha), 52. Šťastný (Jebavý), 57. Filip (Jirků, Jebavý), 60. Jirků (Šťastný, Filip) – 26. Endál (Třetina), 60. Kolda (Duben, Vlasov)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Jandejsek, deCarvalho, Matějček, Chleborád – Šťastný, Filip "C", Jirků, Maďar, Šimoníček, Matějka, Bláha, Urban, Oppelt, Srnský, Blažej, Krsek
    Trenér: Jan Holeček

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Novák) – Duben, Lacina, Kořínek, Loginovskij, Vala, Kolda – Vlasov, Kondratěv, Chlubna, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Přidal, Třetina "C", Endál, Jelínek
    Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Kopeček – Hurita, Urubčík