Sokolov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Žďár n/S – Klášterec nO 7:4 (kon.) | Kobra – Písek 8:2 (kon.)
Tábor – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Nymburk – Havlíčkův Brod 0:6 (kon.) | Bílina – Trutnov 6:5 (1:0 po s.n.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 2:3 (kon.) | Kopřivnice – Opava 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 6:5 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – Technika Brno 4:3 (1:0 po s.n.)
Řisuty – Kolín 2:9 (kon.)
NED Hockey Nymburk
0:6 (0:0, 0:2, 0:4)
BK Havlíčkův Brod
Středa 27.01.2016, 18:00 • NED Hockey Zimní stadion Nymburk • 2. liga skupina Západ • 30. kolo

Toť vše, děkujeme za pozornost. (20:18:13)

Střely ve 3. třetině: 8:15
    Buly ve 3. třetině: 10:14

58:45
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR KUCHTA, který poslal puk k z levého kruhu přesně k zadní tyči. Asistence: Filip Beneš a David Kozlík.

57:42
    Pokus domácího hráče končí v lapačce Nováka.

55:58
    FILIP BENEŠ parádní ranou z osy kluziště vymetl šibenici za zády nymburského gólmana! Asistence: Kirill Vlasov a Miroslav Duben.

55:00
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Rittig – 2 min., hákování).

54:41
    I domácí gólman je úspěšný, a to proti pokusu Kulhánka.

54:21
    Chlubnova střela končí u brankáře.

53:21
    Loučkovu střelu z pravého kruhu Novák kryje.

52:36
    Čtvrtý gól hostí. Přidal projel z obranného pásma skrze celé hřiště, za modrou nechal puk MIROSLAVU TŘETINOVI, který od modré čáry poslal slabou střelu po ledě, která ale proletěla za zkoprnělého Brázdila. Chyba nymburského brankáře zřejmě definitivně sráží jeho celek do kolen. Asistence: Patrik Přidal a Igor Loginovskij.

51:36
    Hosté drží puk u Brázdila.

50:11
    Novák kryje vysoké nahození.

49:10
    Třetina hledal před prázdnou brankou Endála, ten ale minul.

46:45
    Střelu Sani i Michálka kryje bezchybný Novák.

46:12
    Chlubna z pravého kruhu orazítkoval tyč!

45:50
    Hosté si kontrolují vedení s pukem na hokejce.

44:18

44:07
    I pokus Kříže končí u Nováka.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 28. Třetina (Kulhánek, Přidal), 39. Kulhánek (Třetina, Přidal), 42. Loginovskij (Kozlík, Beneš), 53. Třetina (Přidal, Loginovskij), 56. Beneš (Vlasov, Duben), 59. Kuchta (Beneš, Kozlík)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Knesl, Novák, Loučka, Rittig, Saňa – Bičiště, Šimek, Protivný, Eis, Čapek, Stehlík, Jindra, Král, Smejkal, Brzák, Michálek, Barbora, Ječný, Pýcha
    BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Zvolánek) – Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben "A", Kořínek, Lacina – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Ludvík, Cejpek

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Michal Rybáček, Radek Špringl st.