Havlíčkův Brod – Tábor 5:2 (kon.) | Písek – Vrchlabí 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 2:1 (kon.)
Nový Jičín – SK Karviná 1:5 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 5:4 (po pr.)
Opava – Břeclav 3:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Bílina – Řisuty 1:2 (0:2 po s.n.)
Klatovy – Nymburk 3:4 (po pr.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:4 (kon.) | Trutnov – Děčín 4:5 (po pr.)
Jindř. Hradec – Kobra 2:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Kolín 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
HC Tábor
Sobota 30.01.2016, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Západ • 31. kolo

To je pro dnešek ode mne z Kotliny vše. Přeji vám krásný zbytek sobotního dne a u dalších onlajnů se s vámi těším na počtenou. (19:17:34)

Havlíčkův Brod opanoval třetí třetinu a dokonale zvrátil nepříznivý vývoj utkání, když se třikrát prosadil. Postupně se z gólu radovali Miroslav Třetina, Tomáš Semrád a Lukáš Endál. Domácí tak svoji vítěznou sérii prodloužili již na 8 utkání a nyní si užívají zaslouženou děkovačku se svými hlasitými fanoušky.

59:53
    Ještě jeden pokus hostů, domácí se ale znovu dostali ke kotouči, který vypálili přes všechny čáry a pomalu už zvedají ruce nad hlavu.

59:08
    Domácí se ovšem osvobozují a David Vala je zpátky na ledě.

59:01
    David Kozlík (HBR) je vyloučen na 2 minuty za sekání a hosté si zahrají kratičkou přesilovku 5 na 3.

59:01
    Jakub Matušík se napřáhl na modré čáře, jeho tvrdá rána ovšem skončila v lapačce Čeňka Nováka.

58:37
    Až teď se podařilo Táboru získat útočné pásmo.

58:07
    Domácí dobře hlídají střední pásmo a nepouštějí hosty do blízkosti Čeňka Nováka.

57:43
    Tábor dlouho kombinoval v útočném pásmu, nakonec ale o kotouč přišel a Bruslaři se osvobozují.

57:08
    Hosté se v závěru zahrají ještě přesilovou hru, David Vala (HBR) je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

56:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A zdá se, že je rozhodnuto! Domácí kotel nyní místo obvyklého gólového chorálu pějí "pátá právě teď odbila"! Miroslav Třetina posla přihrávku na pravou stranu LUKÁŠI ENDÁLOVI, který se nemýlil a rozvlnil síť za zády Tomáše Klestila! Asistence: Miroslav Třetina, Kryštof Kulhánek.

55:50
    Domácí mužstvo si teď díky dokonalému obratu užívá potlesk všech tribun. Tedy kromě té, která je určena hostujícím fanouškům.

54:03
    Akce ovšem pokračovala dále a skončila brankou, po které domácí odskakují na rozdíl dvou gólů. Patrik Přidal uvolnil TOMÁŠE SEMRÁDA, jehož dělovka se otřela o tyč a zapadla za Klestilova záda! Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina.

53:52
    Kryštof Kulhánek střílel od modré čáry, hostující brankář toho moc neviděl a vyrazil puk jenom před sebe. K dorážce se ovšem nikdo nedostal.

53:38
    Do utkání se dnes podruhé zapojují ledaři, kteří musí znovu ukotvit posunutou bránu.

53:38
    Tomáš Klestil se při svém zákroku dostal do kontaktu s havlíčkobrodským útočníkem a je z toho trochu otřesený. Hostující brankář je ovšem tvrdý chlapík, oklepe se a bude v pořádku pokračovat.

53:22
    Patrik Přidal dostal přihrávku mezi kruhy, byl před ním ale obránce a tak vracel puk zpátky Miroslavu Třetinovi, ta byla ovšem nepřesná.

52:42
    Hosté vybojovali kotouč a vyhodili ho přes všechny čáry.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 20. Kuchta (Kozlík, Loginovskij), 33. Endál (Přidal, Třetina), 47. Třetina, 55. Semrád (Přidal, Třetina), 57. Endál (Třetina, Kulhánek) – 6. Boháč (Březina, Černý), 9. Seidl (Matušík, Heršálek)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Zvolánek) – T. Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben "A", Kořínek, Pecen – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Ludvík, Cejpek, Pejchal.
    HC Tábor: Klestil (Petřík) – Černý, Hlaveš, Kanov "A", Klíma, Heršálek "A", Dvořák, Kolomý – Kellner, Přibyl, Polodna, Vaniš, Matušík "C", Seidl, Blažek, Boháč, Březina, Zayml.

Rozhodčí: Marek Honza – Michal Huryta, David Urubčík