SK Karviná – Frýdek-M. 1:7 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 11:2 (kon.)
Nymburk – Trutnov 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Kolín – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Žďár n/S – Písek 2:1 (kon.) | Vsetín – Břeclav 3:2 (kon.)
Kobra – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Tábor – Klatovy 3:4 (kon.) | Děčín – Bílina 5:6 (po pr.)
SC Marimex Kolín
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 06.02.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 32. kolo
    Brusle je vždy třeba pořádně nabrousit

Working for the weekend! #FitToFly

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 5. únor 2016

Domácí zvítězili 4:1 nad Kláštercem nad Ohří a nadále vévodí tabulce západ.
    Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Jan Kaššák a Jan Veselý!
    Tímto se s vámi loučím, a na dalším kolínském zápase na viděnou. (19:23:07)

59:14
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové v oslabení trefují 4 branku! Autorem této branky je JAN VESELÝ. Stav utkání 4:1.

Asistence: Dominik Zumr, Petr Morkes.

58:57
    Současně vyloučeni Martin Ježek (KOL) hrubost a u hostů Jan Hammerbauer (KNO) sekání. Oba 2 minuty.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za hákování. Hosté mají příležitost snížit.

47:20
    Dnes je v publiku velmi nebezpečno. Jeden z diváků zůstává ležet na zemi. Snad bude fanoušek v pořádku.

47:07
    Vyloučen Jan Veselý (KOL) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku.

46:05
    Klášterec právě vstřelil branku!

Hosté se přeci jen prosazují. Na 3:1 snižuje LUKÁŠ HRDLIČKA.

Asistence: Marek Jáchym, Michal Kozák.

44:41
    Další šanci měl Semirád, který byl sám metr před brankou, ale vystřelil úplně mimo branky. Další pokus měl Veselý, který orazítkoval plexisklo. Hra pokračuje pořád v útočném pásmu Kolína.

43:53

Po několikadesítek pokusů Kozlové konečně trefují Kaššákovu branku! Ježek si po lajně najel až do útočného pásma, kde nahrál přímo na hůl PETRA MORKESE, který neváhal ani vteřinu a ihned po obdržení puku vystřelil kotouč přímo pod víko! Zvyšuje tak náskok Kolína 3:0.

Asistence: Martin Ježek

41:41
    Zakázané uvolnění Kolín.

41:06
    Zumr tvdrou střelou pokládá na zem Kaššáka. Který opět tuto střelu chytá, hru přerušuje.

40:16
    Třetí třetina nezačala vůbec dobře pro Kozly. Zápas už dohrávají bez dvou klíčových hráčů, bez Jankovského a Hanzla, kteří byli během zápasu zraněni. Tentokrát na ledě zůstává Jan Veselý.

40:01

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 9. Chvojka (Kadlec, Morkes), 13. Veselý (Pácal, Malý), 44. Morkes (Ježek), 60. Veselý (Zumr, Morkes) – 47. Hrdlička (Jáchym, Kozák)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Kadlec J. st. "A", Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Navrátil, Chvojka, Ježek – Jelínek, Hlavatý, Kadlec J. ml.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák – Kuncl "C", Koblitzs "A", Žižka, Kopica, Chotaš, Pokorný, Kozák, Toušek, Hammerbauer, Vrtek, Hrdlička "A", Ngyuyes, Jáchym, Diviš, Lehnert, Toman

Rozhodčí: Mertl – Marek, Rybáček