SK Karviná – Frýdek-M. 1:7 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 11:2 (kon.)
Nymburk – Trutnov 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Kolín – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Žďár n/S – Písek 2:1 (kon.) | Vsetín – Břeclav 3:2 (kon.)
Kobra – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Tábor – Klatovy 3:4 (kon.) | Děčín – Bílina 5:6 (po pr.)
HC Kobra Praha
6:3 (2:0, 2:3, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 06.02.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 32. kolo

Utkání je za námi, Kobra díky třem získaným bodům má stejný počet bodů jako Jablonec, který dnes prohrál na ledě Řisut.

Viděli jsme atraktivní utkání, které lahodilo oku diváka. Hlavně třetí třetina, ve které se hosté snažili dohnat skóre, byla velmi živá. I přes aktivitu Havlíčkova Brodu se ale prosadili pouze domácí, nejprve Jakub Verbík, na konci pak do prázdné branky Luděk Škop.

To je ode mě pro dnešek vše, u dalšího onlajnu na počtenou se s Vámi loučí Šimon Sýkora. (20:33:01)

Hráči zápasu jsou vyhlášeni Šimon Antončík a Tomáš Ludvík.

59:54
    Přihrávka rukou, vhazuje se před Bílkem.

59:00
    Minuta do konce, je nejspíš rozhodnuto. Hosté ale stále aktivně útočí.

58:27
    Kobra právě vstřelila branku!
    LUDĚK ŠKOP dobruslil ujíždějící kotouč a bez problémů zakončil.
    Asistence: Lukáš Lang, Šimon Antončík.

58:20
    Hosté hrají bez brankáře!

57:38
    Před Bílkem se strhla mela a následovala potyčka. Za hrubost jsou vyloučeni Vacek a Třetina. Bude se hrát ve čtyřech.

57:16
    Bílek chytá a přerušuje hru.

57:05
    Antončík měl útočný výpad, byl ale zastaven a usazen na led.

56:39

56:15
    Ludvík v kleče vyráží puk pryč.

55:30
    Hosté se s pukem usazují ve vlastním oslabení v útoku.

54:56
    Jedlička z bezprostřední blízkosti trefil pouze Nováka, od něj šel puk do ochranné sítě.

54:39
    Domácí hráli dlouho ve výhodě, nyní je čeká přesilovka. Trest za sekání dostává Duben.

53:45
    Hra má nyní opravdu vysoké tempo.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 8. Antončík (Jedlička), 15. Borovanský, 31. Borovanský (Verbík J.), 36. Šteiner (Antončík, Lang), 42. Verbík J. (Antončík), 59. Škop (Lang, Antončík) – 22. Endál (Kulhánek), 30. Vala (Chlubna, Vlasov), 35. Kulhánek (Semrá, Endál)

HC Kobra Praha: Bílek (30. Langer) – Šteiner, Lang, Cafourek (A), Vacek, Verbík J., Verbík R., Drahorád – Antončík, Jedlička, Jakeš (C), Škop, Vlach, Hanták, Slanina (A), Doležal, Borovanský, Kysela, Kučera, Strnad
    Trenér: Šeba Miloslav

BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben (A), Kořínek, Lacina – Přidal, Třetina (C), Endál, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Hlídek, Cejpek, Ludvík
    Trenér: Totter Aleš

Rozhodčí: Sýkora – Rubáš, Šimán