Znojmo – Fehérvár 2:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Fehérvár AV19
Neděle 20.09.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 4. kolo

Zápas přinesl bojovný výkon na obou stranách. Šťastnější odcházejí díky dvěma brankám ve druhé třetině domácí, kteří se díky tomu posouvají zpět na první pozici v tabulce. Závěr třetí třetiny nabídl řadu vyloučení a velké šance Fehérváru na vyrovnání skóre, Orli si však tři body ujít nenechali. (19:51:20)

59:53
    Lattnerovi se povedlo puk vyhodit do bezpečí!

59:53
    Fehérvár zkusí hru bez brankáře.

59:53
    Na trestnou lavici usedl Biro (ZNO) za hákování.

59:19
    Tři znojemští útočníci vyrazili na steč proti jednomu obránci. Bartoš zvolil střelu, kterou brankář vyrazil do bezpečí.

58:20
    Znojmo se snaží hru uklidnit a zamezit hostům kontakt s pukem.

57:48

57:23
    Poměr sil na ledě se vyrovná, na trestnou lavici míří Koger (FEH) – dvě minuty za vražení na hrazení.

57:07
    Kotouč opět mimo obranné pásmo Orlů.

56:42
    Hosté se sami vyhodili z útočného pásma.

56:07
    Kovacs poslal puk Connollymu před bránu, ten ale ve vyložené šanci kotouč netrefil!

55:48
    Oddechový čas pro hosty.

55:48
    Vyloučen Šedivý (ZNO) – dvě minuty za držení hole.

54:25
    Sikorcinu dělovku z pravé strany vyřešila Nechvátalova připravená lapačka.

53:08
    Špaček se zmocnil ve středním pásmu kotouče, oklamat jeho kličkou se ale nenechal Varga.

51:23
    Yellow Horn ujel obraně hostů a řítil se sám na brankáře! Zvolenou střelu však Hetenyi zlikvidoval a nedopustil tak navýšení skóre.

50:53
    Becze nahodil puk na Nechvátala, který s problémy puk přikryl.

50:03

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 21. Pucher (Tomas, Štach), 36. Yellow Horn (Bartoš) – 26. Connolly (Francis)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Stehlík, Šulák, Štach, Biro, Bořuta, Bača, Nemčík – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Tomas, Pucher, Fiala – Lattner, Podešva, Novák – Špaček, Šeda, Beroun – Csamango.
    Fehérvár AV19: Hetenyi (Rajna) – Varga, Orban, Szirányi, Wehrs, Martinelli, Szaller – Kovács, Nagy, Sárpátki – Vincze, Francis, Connolly – Kóger, Blackwater, Banham – Benk, Sikorcin, Becze.

Rozhodčí: Dremelj, Gebei – Raković, Soos