Znojmo – Vienna Capitals 1:2 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
spusu Vienna Capitals
Neděle 11.10.2015, 14:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 10. kolo

Loučíme se s Vámi ze Znojma, odkud budou dnes odjíždět hráči i početná skupina fanoušků Vídně šťastnější. Hosté jsou mimo jiné prvním týmem, který si v letošní sezóně odváží body ze znojemského stadionu. (17:05:31)

65:29
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Tak branka přece jenom platí. V závaru před bránou se kotouč dostal k MACGREGORU SHARPOVI, který Nechvátala překonal a získal tak pro svůj tým bod navíc. Bez asistence.

Rozhodčí pravděpodobně zkoumají, zda nestál hostující hráč v brankovišti.

65:29
    Vídni se podařilo dostat puk do branky, rozhodčí si ale půjdou ověřit na kameru, zda je gól regulérní.

64:44
    Vídeň dostávala Orly pod tlak, Šulák ale v pravou chvíli ujel a vyzkoušel střelu na Lawsona, který puk zalehl. Hrát se nyní bude podle nového pravidla tři na tři.

63:44
    Šedivý se dostal do obrovské příležitosti! Od Yellow Horna dostal pas před bránu, ale nepovedlo se mu zakončit tak, aby z toho byla branka.

62:54
    Pucher s Tomasem jeli dva na jednoho, Pucher zkoušel kličku, obránce jej ale zastavil.

61:56
    Číp se dostal do protiútoku, jeho střela ale nemohla Lawsonovi nadělat problémy.

61:38
    Na ledě zůstal ležet Šedivý, fanoušci pískají, ale rozhodčí zůstává klidným.

60:50
    Vídeň se dostala do přečíslení tři na jednoho, McLeanovi ale kotouč přeskočil hůl a nedostal se do zakončení.

60:01

Hráči jsou již připraveni na ledě, vše za chvíli vypukne.

Máme za sebou třetí třetinu utkání, které přineslo jeden gól na každé straně. Orli se dostali v prvním dějství do vedení a snažili se jej udržet po celý zápas. V poslední třetině se ale povedlo Vídni vyrovnat a následovat tak bude prodloužení, které započne za malý okamžik.

60:00

59:48
    Stehlíkovi ujel puk a nepodařilo se mu tak rozehrát, do šance se tak pravděpodobně již nikdo tuto třetinu nedostane.

58:47
    Lattner se dostal do protiútoku, zvolil nečekanou střelu, která ale skončila v betonech brankáře Rakušanů.

58:06
    Stehlíkova rána minula bránu, následnou Šulákovu střelu vyrazil Lawson do ochranné sítě.