Vienna Capitals – Znojmo 4:3 (kon.)
spusu Vienna Capitals
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 20.10.2015, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • bet-at-home ICE Hockey League • 14. kolo

To je z Vídně pro dnešek vše. Příjemný zbytek večera a někdy příště na počtenou. (21:44:24)

Je konec. Znojmo bylo od druhé třetiny lepším týmem na ledě, přesto bod z Vídně nedoveze a první místo bude muset přenechat po devíti kolech Salzburgu. Nyní čeká Orly trip do Innsbrucku a Bolzana.

59:53
    Horn trefil pouze beton Lawsona.

59:35
    Poslední sekundy a Orlům se nedaří usadit se v pásmu.

58:59
    Puk je znovu v obranném pásmu Orlů.

58:38
    Šulák netrefil puk a Vídeň vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:08
    Patrik Nechvátal zůstává na střídačce. Vhazování před Lawsonem. Znojmo s pěti útočníky a jedním bekem.

58:08
    Oddechový čas pro Znojmo.

58:08
    Pucher dostal zpětnou přihrávku před brankou a ihned vystřelil. Lawson zázračným zákrokem puk vyrazil ramenem!

57:51
    Píská se posunutá branka Vídně.

57:24
    Orli tuto přesilovku nedokázali proměnit. Whitmore je zpět na ledové ploše.

56:44
    Capitals se osvobozují a Znojmo musí až k Nechvátalovi.

56:38
    Bartoš těsně před brankou tečoval střelu Yellow Horna. Puk znovu končí v klíně Lawsona.

56:28
    Další znojemský pokus je tečován do ochranné sítě za brankou.

56:04
    A znovu Lawson! Tentokrát skvěle vykryl lapačkou střelu švihem letící z hole Kousalíka.

55:56
    Strkanice před Lawsonem. Dorážel Lattner, avšak trefuje pouze masku vídeňského gólmana a bude se vhazovat.

55:24
    Whitmore (VIE) – 2 minuty za nesportovní chování. A na led znovu létají odpadky.

55:24
    Vynikající zákrok Patrika Nechvátala, jenž zasáhl lapačkou proti střele z mezikruží.

Lukáš Caha

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 3. Whitmore (McLean, Milam), 17. Klimbacher (Hartl, Schiechl), 32. Grosslercher (Maxa, Nissner), 45. Gamache – 29. Podešva (Bořuta, Bača), 36. Bartoš (Šedivý, Horn), 48. Kousalík (Tomas)

spusu Vienna Capitals: Lawson (Kickert) – Fraser, Lakos, Klimbacher, Milam, Cuma, Iberer, Bolterle, Pretnar – Whitmore, McLean, Dzieduszycki – Nödl, Bois, Fischer – Gamache, Schiechl, Hartl – Nissner, Maxa, Grosslercher.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Kousalík, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Bača, Nemčík – Tomas, Pucher, Fiala – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Podešva, Rehuš – Csamango, Šeda, Číp – Špaček.

Rozhodčí: Warschaw, Widmann – Kaspar, Seewald