Fehérvár – Znojmo 3:1 (kon.)
Fehérvár AV19
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 29.11.2015, 17:30 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League • 26. kolo

Je konec, Orli tenhle zápas určitě mohli vyhrát, jenže špatná efektivita v útočném pásmu a v zakončení tenhle cíl zmařila. Domácí byli od druhé třetiny až na přesilové hry pod stálým tlakem, pracovali ale dobře v obraně, podpořil je solidním výkonem brankář Hetényi a především byli efektivní v útoku. Dvě branky vstřelili v přesilových hrách, tu třetí z dorážky.

Znojmo teď má po hektickém programu přeci jen o něco volněji, další zápas hraje na domácím ledě v pátek proti Klagenfurtu. Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (19:50:27)

Šance Antonína Bořuty

59:51
    Zmar Orlů v zakončení dokumentoval Bořuta, který dostal puk na hůl sám před brankářem, napřáhl, ale trefil jen clonícího Martinelliho.

59:43
    Roupcova střela míří mimo.

59:41
    Hetényi má ještě nějaký problém s výstrojí, ale už se bude vhazovat.

59:41
    Icing domácích, ale už zbývá jen 19 vteřin.

59:12
    Orli ve vlastním pásmu před prázdnou brankou odolali tlaku soupeře, ale musí hledat cestu zpět do útočné třetiny.

59:01
    Yellow Horn prohrál buly.

58:58
    Patrik Nechvátal na střídačce, Orli v šesti na ledě.

58:58
    Oddechový čas pro Znojmo.

58:58
    Zakázané uvolnění Fehérváru.

58:33
    Ani teď to nevyšlo, Pucher při zakončení zblokován dvěma obránci, čas rychle kvapí.

58:11
    Lattner mezi kruhy dostal prostor, ale míří nad.

57:58
    Pucher si vyměnil puk s Tomasem, ale nezakončil tísněn obráncem.

57:35
    Šulákovi padl obětavě do rány Orban, puk ve středním pásmu.

57:10
    Hetényi chytá Lattnerovu střelu od modré.

56:19
    Znojmo rychle obrátilo a Šedivý nachystal skvělou pozici Pucherovi mezi kruhy, jenže jeho švih míjí branku.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 6. Bodo (Connolly), 16. Orban (Brocklehurst, Benk), 35. Sarpatki (Wehrs) – 41. Yellow Horn (Bartoš)

Fehérvár AV19: Hetényi (Rajna) – Martinelli, Brocklehurst, Wehrs, Orbán, Szaller, Korbuly – Kóger, Nagy, Sarpatki – Connolly, Francis, Bodo – Kovács, Benk, Orban – Szabó, Kocsis, Vincze.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Šenkeřík, Šulák, Roupec, Biro, Štach, Stehlík, Bača, Bořuta – Beroun, Lattner, Novák – Tomas, Pucher, Podešva – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Špaček, Rehuš, Csamango.

Rozhodčí: Gruber, Smetana – Ettlmayr, Kaspar