SOHO Olomouc – Dolný Kubín 1:11 (kon.) | Litvínov – Vídeň 1:2 (kon.) | Studénka Sledge – Zlín sledge 2:3 (kon.)
Karlovy Vary – Č.Budějovice 9:1 (kon.)
HC Sledge Studénka
2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
SHK LAPP Zlín
Neděle 24.01.2016, 10:00 • Zimní stadion Studénka • Česká para hokejová liga • 14. kolo

Konec zápasu. (11:36:57)

44:18
    Oddechový čas pro domácí.

41:02
    Studénka se stále snaží urvat body a své prvotní vedení se snaží navrátit zpět. Obránci Zlína však dělají svou práci na výbornou.

36:12
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín jde do vedení ! Zdeněk ŠAFRÁNEK posílá svůj tým dnes poprvé do vedení. Asistence : Erik Fojtík.

30:47

30:01

30:00

28:47
    Potrestán Erik Fojtík dvouminutovým trestem za držení proti hráče.

21:08
    Rychlou odpověď pro studenecké sledge hokejisty jsi připravil zlínský David PALÁT. Svou pohotovou střelou srovnává stav utkání na 2:2. Asistence : Zdeněk Šafránek.

19:57
    Rychlý útok hostujících a přečíslení 2 na 1. Tak právě tady tuto situaci připravil Pavel Julina, jenž svou přihrávkou vyslal do útoku Zdeňka Šafránka kterému už sjížděl Marian LIGDA a ten mohl před odkrytou domácí svatyni skórovat. Asistence : Zdeněk Šafránek, Pavel Julina.

17:54
    Oddechový čas pro hosty.

17:54
    Studénka právě vstřelila branku!
    Druhý rychlý úder přidává Sylwester FLIS a stvrzuje tak vedení Studénky na 2:0. Bez asistence.

17:44
    Autorem prvni branky domácíh se stává Sylwester FLIS. Asistence : Martin Hornich, Petr Kudrna.

15:01

Další třetina začne přibližně v 10:35 .

15:00

14:00
    Ohlášená poslední minuta první třetiny, ale ani přesto nedošlo k žádnému většímu ohrožení brány.

09:45
    Obě mužstva hrají především defenzivní hokej. Hra je plynulá a klidná, zatím bez větších zásahů gólmanů.

04:53
    Vidíme spoustu osobních soubojů o puk, jenž ve většině končí na hokejkách hostů.

Dušan Gergö

Branky a nahrávky: 18. Flis (Hornich, Kudrna), 18. Flis – 20. Ligda (Šafránek, Julina), 22. Palát (Šafránek), 37. Šafránek (Fojtík)

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kudrna, Flis, Kudela V., Hornich, Staněk, Chodurek, Kartosz
    SHK LAPP Zlín: Molek, Matoušek – Julina, Šafránek, Fojtík, Stodůlka, Palát, Ligda, Šnajdar, Slováček

Rozhodčí: Rapák