Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Příbram – Znojmo 6:0 (kon.) | Jablonec – Brno 4:0 (kon.)
FK Příbram
6:0 (2:0)
1. SC Znojmo FK
Pondělí 22.02.2016, 13:00 • Energon Aréna, Příbram (rezervní hřiště) • Juniorská liga • 20. kolo

Příbram po přestávce pokračovala v dominanci a obranu Znojma trhla rychlými protiútoky, po kterých vstřelila čtyři góly a do jarní části Juniorské ligy tak vstoupila hladkým vítězstvím. Tým z Moravy odehrál velice špatné utkání a pokud bychom měli vybrat přece jen jedno pozitivum, tak je jím brankář Jakub Konvalina, který svůj tým podržel několika skvělými zákroky, ačkoliv to na výsledném skóre není vůbec znát. Konečný výsledek. Na straně Příbrami odehrál kromě Vošahlíka skvělé utkání také Patrik Brandner, který vstřelil ve druhém poločase hattrick, zatímco krátce po přestávce se prosadil z pokutového kopu Valerijs Šabala. 1.FK Příbram 6 1. SC Znojmo FK 0. (15:05:22)

90+1

90+1
    Přece jen je tu ještě jeden rohový kop pro Příbram, domácí se ale po přetaženém centru do zakončení nedostali.

90+1
    Následný centr skončil pouze v náruči brankáře Ondřeje Kočího a v dnešním zápase už se zřejmě nic nestane.

90
    Běží poslední minuta utkání a Znojmo má k dispozici na pravé straně hřiště v blízkosti šestnáctky standardní situaci.

89
    Střídající Patrik Červeňák zastavil u pravé postranní čáry útok Znojma a Příbram vyrazila do rychlého protiútoku, z následného přečíslení ale kromě odvráceného centru nic nevytěžila.

88
    Do konce zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty a Znojmo už si určitě přeje, aby byl konec.

87
    Jan Vošahlík dnes hattrick nevstřelí, to už je jasné. Nová posila Příbrami vstřelila v prvním poločase během necelých dvou minut dva góly a prakticky sama rozhodla o osudu dnešního zápasu.

85
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Vošahlík, přichází Červeňák.
    85. Patrik BRANDNER - 6:0

85
    Příbram právě vstřelila branku!
    PATRIK BRANDNER se prosazuje a na světě je šestý gól, a kromě něj také čistý hattrick!! Patrik Brandner si na vzdálenější pravé tyči naběhl na krásný centr z levé strany a hlavou míč z blízkosti poslal do sítě.

84
    Příbram posílá do šestnáctky jeden nebezpečný centr za druhým, Znojmo je ale bez větších potíží odvrací.

83
    Aktuálně je to branek pět, do konce zápasu ale ještě zbývá odehrát necelých osm minut.

82
    Závěr zápas už se dohrává jen z povinnosti a potvrdila se má slova, že je to jen o tom, kolik gólů si Znojmo z Příbrami odveze.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Moravec, přichází Pašalič.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bogner, přichází Švejda.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pelán, přichází Franc.
    80. Patrik BRANDNER - 5:0

Tomáš Reiner

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 24. Vošahlík, 26. Vošahlík, 51. Šabala (pen.), 63. Brandner, 80. Brandner, 85. Brandner

Karty:   51. Hříbek (ZNO)

FK Příbram: Kočí – Junek, Divíšek, Suchan (63. Hájek), Kilián, Brandner, Hlinka (C), Vošahlík (85. Červeňák), Šabala (67. Kurtiašvili), Karaklajič, Moravec (80. Pašalič).
    Náhradníci: Ježdík, Šedivý. Trenér: Kamil Tobiáš. Asistent: Marcel Mácha.

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Vavřík (15. Landšperský), Cheredea, Pelán (80. Franc), Bělíček, Hříbek – Alaca, Nehyba (C), Fukal (46. Procházka) – Bogner (80. Švejda), Stehlík.
    Náhradníci: Koukal, Koukal. Trenér: Roman Vojvodík.

Rozhodčí: Jiří Houdek. Asistenti: Ondřej Kožár, Zdeněk Dobrovolný