Pardubice – Královské Vinohrady 6:4 (kon.) | Ostrava – Litvínov 8:6 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
8:6 (5:1, 3:2, 0:3) Stav série: 1:0
SK Bivoj Litvínov
Sobota 05.03.2016, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Play-down Livesport Superligy florbalu • 1. kolo

To je pro dnešek vše. Jsem rád, že jste sledovali dnešní online přenos, a budu se těšit někdy příště. Příjemný zbytek sobotního večera. Na shledanou! (19:15:44)

První zápas série play-down dovedla k vítězství Ostrava! Domácí poslední třetinu sice prohráli 0:3, měli už však dostatečný náskok a úspěch je neminul.

58:45
    Litvínov situaci i přes dlouhé oslabení situaci zvládá ukočírovat.

57:44
    Oddechový čas pro domácí.

57:44
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Michal Skuhrovec – 10 minut, Nesportovní chování).

57:44
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Michal Skuhrovec – 2 minuty, Nesportovní chování).

57:44
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Michal Skuhrovec – 2 minuty, Sekání).

57:44
    Matěj Smeták mohl z trestného střílení potvrdit ostravskou výhru, ovšem Hrušku nepřekonal!

56:38
    Hosté pokračují v drtivém nátlaku vůči Lajově svatyni! Ostrava bude v závěrečných minutách zažívat ještě hodně nepříjemné momenty.

54:06
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Čeká nás ještě drama? Náskok domácích je už pouze dvougólový. Za Severočechy se přesně trefuje k tyči VIKTOR HOCELÍK. Asistence: Michal Skuhrovec.

53:16
    Ani přes pochybení v rozehrávce se hostující mužstvo nedostává ke střele.

52:16
    Gólman FBC zasahuje proti dalšímu nepříjemnému pokusu Litvínova.

50:52
    Hosté jsou nyní na hřišti dominantní. Ostrava se náporu brání jen stěží.

46:50
    Nápor hostů končí rychlou dělovkou VÁCLAVA KHEKA. Ostrava ztratila míček v brankovišti, což nabídlo střílejícímu florbalistovi stoprocentní příležitost. Asistence: Ondřej Hertl.

46:15
    Snížení hostů zajišťuje ONDŘEJ KAŠPÁREK. Lajův zákrok postrádal vyšší rychlost. Asistence: Michal Plomer.

45:51
    Rána domácího florbalisty proletěla těsně vedle brankové konstrukce. Hruška zůstává na místě.

45:26
    Obranná dvojka hostů protáhla míček přes pravé křídlo až k Lajovi, zde úřaduje Ostrava.

44:33
    Hráči Litvínova si ve vysoké rychlosti vyměňují přihrávky. K zakončení se ovšem nedopracovali.

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Vojtíšek (Komačka), 6. Šimíček, 8. Smeták (Trulík), 13. Smeták (Trulík), 14. Šimíček (Komačka), 34. Šimčík (Lipový), 34. Trulík (Zbořil), 38. Trulík (Svačinka) – 8. Kašpárek (Pecháček), 35. Skalitz (Werner), 40. Kropáček (Hulič), 47. Kašpárek (Plomer), 47. Khek (Hertl), 55. Hocelík (Skuhrovec)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Smeták, Svačinka, Trulík, Šimčík, Kubíček, Lipový, Hrabal, Eichner, Dombrovský, Šimíček, Klečka, Vojtíšek, Plíhal, Křiva, Ondračka, Komačka, Zbořil
    SK Bivoj Litvínov: Hruška (Beránek) – Horák, Werner, Kašpárek, Kropáček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Skalitz, Pecháček, Khek, Skuhrovec

Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík