Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 18.03.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Play-out extraligy • 4. kolo

Dnešní utkání končí pro Vervu nakonec šťastně. V první třetině se do vedení dostaly Vary. Ve druhé vyrovnal František Lukeš. V dalším průběhu zápasu předváděli domácí mnohem aktivnější výkon než soupeř a jen díky smůle se nemohli dostat do vedení. Nakonec hned na úvod prodloužení vystřelil bod navíc Robin Hanzl. S tímto konstatováním se s Vámi loučím. Přeji příjemné sportovní zážitky. (20:01:00)

60:16 Robin HANZL - 2:1

60:16
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov se hned na začátku prodloužení dočkal branky. Zásluhou ROBINA HANZLA se domácí mohou radovat z výhry za dva body a přiživili naději na záchranu.

60:01

Ve zbytku třetí třetiny už se nic nestalo. Proto půjdeme do prodloužení, kde se možná dozvíme jméno vítěze dnešního klání. V opačném případě rozhodnou nájezdy. Litvínov se v poslední části základní hrací doby marně pokoušel dobývat bránu Habala. Nepodařilo se to domácím, a tak jejich šance na záchranu rapidně klesly.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Oba týmy hrají již v plném počtu.

59:12
    Michal Petrásek schoval puk do lapačky. Buly v obranném pásmu Litvínova.

58:45
    Filip Pavlík nahazoval na branku Energie. Habal si s tímto lehkým pokusem poradil betonem.

57:57
    Více prostoru na kluzišti se budou snažit využít domácí. Varům už o nic nejde, ale jistě se nebudou chtít jen tak vzdát.

57:35
    Robin Hanzl srovnává stav hráčů na ledě na 4. Nedovolené bránění bere domácím výhodu přesilové hry.

57:32
    Pro Vervu se nyní naskýtá jedinečná šance rozhodnout utkání.

57:32
    Marek Baránek nedovoleně bránil protihráče před vlastní brankou. Trest dostane na dvě minuty.

56:56
    Filip Pavlík skákavou střelou neohrozil bránu Energie.

56:10
    Útisk hostů trvá dál. Verva se mermomocí snaží docílit vedoucí branky. Habal chytá dnes ve velké pohodě a kazí borcům z severu Čech náladu.

55:28
    Sičák ubránil Robina Hanzla na modré a nepustil ho do útočné třetiny.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 24. Lukeš (Duda, Pavlík), 61. Hanzl (Lukeš) – 19. Svoboda

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Řehoř) – Chaloupka, Kubát, Pavlík, Pavelka, Černý, Frolo – Gerhát, Piroš, Lukeš – Duda, Hanzl, Hořava – Martynek, Havlíček, Trávníček – Jánský, Válek, Jurčík (Reichel)
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Dvořák, Bičánek, Rohan, Sičák, Baránek, Benák – Huna, Haščák, Vrána – Bartek, Skuhravý, Gorčík – Svoboda, Marosz, Rachůnek – Tomeček, Kůs, Flek

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Bláha, Špůr