Ottawa – Montreal 5:0 (kon.) | Florida – Detroit 3:5 (kon.) | Columbus – New Jersey 6:3 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:0 (kon.) | Arizona – Tampa 0:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 0:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (po pr.)
New Jersey – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 6:2 (kon.)
Piráti Chomutov
1:3 (1:0, 0:1, 0:2) Stav série: 0:3
Bílí Tygři Liberec
Neděle 20.03.2016, 17:50 • SD ARÉNA • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Rád vás pozvu na zítřejší utkání, které se hraje zítra od sedmnácti hodin a třiceti minut. Tímto se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dnešního dne. (20:31:06)

Je konec! Liberci se povedlo ve třetí třetině otočit stav utkání, a tak jde v této sérii do trháku! V sedmačtyřicáté minutě se prosadil svou střelou z mezikruží Michal Řepík. Do prázdné branky následně potvrdil výhru svého celku Petr Vampola!

Dnešní utkání sleduje 5 129 diváků.
    59:55 Petr VAMPOLA - 1:3

59:55
    Liberec právě vstřelil branku!
    Nyní to ovšem již klaplo! PETR VAMPOLA vybojoval kotouč a z levé strany jej poslal do odkryté branky! Liberec vede 3:0 v sérii.

59:34
    Peter Ölvecký byl za brankou podražen a do útoku se vydali hosté. Jednomu z hráčů se povedlo ovšem napálit jen tyčku!

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:14
    Robert Kristan opouští ledovou plochu a domácí tak hrají v šesti hráčích na ledě. Povede se domácím vyrovnat, anebo si to hosté pohlídají?

58:44
    Piráti zachybovali a Radivojevič dával přihrávku před branku, kde se Michalu Birnerovi nepovedlo ideálně zakončit.

57:44
    Z pravé strany to zkoušel David Kämpf, ale jeho pokus byl zblokován a puk skončil za brankou Jána Lašáka.

57:04
    Na modrou čáru si najel Vladimír Růžička, který následně zkoušel štěstí. Jeho střelu ovšem zastavil jeden z jeho spoluhráčů před brankou.

56:30
    Michal Bulíř se rozjel proti chomutovskému Kristanovi, kterému udělal kličku do forhandu, ale beton se mu přehodit nepovedlo!

56:30
    Následně unikl Michal Bulíř, který byl faulován Tejnorem, a tak uvidíme trestné střílení!

56:17
    Následně hodně nebezpečně pálil Adam Jánošík. Slovenský obránce z voleje pálil do šibenice, ale Lašák jej skvěle vychytal.

56:07
    Liberec se aktuálně jen brání snažení chomutovského celku. Uvidíme, jestli se jim povede tento tlak nakonec udržet.

55:13
    Po pravé straně si do útoku najel Jan Rutta, kterému se ale nepovedlo překonat pozorného Lašáka.

54:35
    Jakub Sklenář našel před brankou najíždějícího Davida Kämpfa. Ten si najel do lepší pozice, ale bekhendem se mu nepovedlo překonat pozorného Lašáka.

53:48
    Chomutovští se po dlouhé době dostali do útočného pásma, kde se jim daří kombinovat. Liberec ovšem urputně bojuje a brání.

David Panuška

Branky a nahrávky: 5. Růžička (Jánošík, Tejnor) – 35. Mojžíš (Ševc), 47. Řepík (Birner), 60. Vampola

Piráti Chomutov: Kristan (Strmeň) – Rutta, Skinner, Jánošík, Mrázek, Tejnor, Pereťjagin, Blaha, Dlapa – Červenka, Růžička, Vondrka – Ölvecký, Květoň, Sklenář – Hřebejk, Kämpf, Tomica – Račuk, Kaše, Dušek.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Ševc, Šimek, Derner, Mojžíš, Výtisk, Vitásek, Plutnar – Radivojevič, Vampola, Bakoš – Birner, Bulíř, Šimek – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský – Ordoš.

Rozhodčí: Pešina, Hradil – Gebauer, Lederer

Diváci: 5 129