New Jersey – Boston 2:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Buffalo 5:4 (2:0 po s.n.)
Montreal – Detroit 4:3 (kon.) | Florida – Toronto 2:5 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:1 (kon.)
Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
HC Sparta Praha
4:3 (2:0, 2:2, 0:1) Stav série: 1:1
HC Škoda Plzeň
Středa 30.03.2016, 18:20 • O2 arena • Generali play off Tipsport extraligy • Semifinále

Plzeň ještě zatopila pod kotlem na sparťanském brankovišti, ale ta už se ubránila. Stav série je tedy vyrovnán 1:1. To je pro dnešek vše, díky za pozrnost.

Nejlepší hráči zápasu

Přibyl (SPA) – Kratěna (PLZ) (20:51:54)

59:11
    Time out pro Spartu.

59:11
    Rozhodčí teď trochu přihmouřili oči a netrestají plzeňský zákrok na hraně...

58:37
    Pöpperle riskoval při rozehrávce a málem způsobil problém před vlastní brankou.

57:50
    Plzeň hraje v šesti bez gólmana.

57:50
    Plzeň si bere oddechový čas. Vhazovat se bude před Pöpperlem.

57:16
    Domácí aréna ožívá a snaží se podpořit domácí borce v závěru utkání.

56:00
    Čtyři minuty před koncem třetí třetiny oba týmy vyvíjejí zvýšenou útočnou aktivitu, více před branku se ale dostává Plzeň.

53:44
    Sparťané ujížděli do úniku dva na jednoho, ale Pechova přihrávka nenašla cíl.

Plzeňané v závěru hrdě bojují za svého spoluhráče:

Po skončení druhé třetiny druhého semifinálového utkání mezi Spartou a Plzní zkolaboval plzeňský obránce Kristián Kudroč. Incident se stal ještě předtím, než hosté dorazili do kabiny. Kudroč byl následně odvezen do nemocnice, ale byl při vědomí!

52:19
    Teč před Pöpperlem teď změnila dráhu letu puku, ale ten zamířil mimo branku.

51:19
    Domácí přestáli oslabení bez úhony, ale vhazuje se před Pöpperlem.

50:24
    Sparta vyhazuje puk...

49:19
    Sparta bude hrát oslabení. Polášek fauloval a dostane dvě minuty za zdržování hry.

47:49
    Plzeň je jasně lepší a Sparta bude mít ještě co dělat....

47:06
    Hosté vyhazují puk na zakázané uvolnění.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 7. Přibyl (Hlinka), 8. Barinka (Hlaváč, Sabolič), 29. Pech (Kumstát, Forman), 32. Přibyl (Polášek) – 37. Johnson (Kratěna), 40. Kratěna (Sklenička, Kadlec), 47. Kracík (Jeřábek, Indrák)

HC Sparta Praha: Pöpperle – Eminger, Polášek, Čajkovský, Barinka (A), Hrbas, Mikuš, Švrček, Kalina – Přibyl, Hlinka (C), Dragoun – Forman, Pech, Kumstát (A) – Hamilton, Hlaváč, Sabolič – Procházka, Černoch, Kudrna. Trenér: Josef Jandač.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (32. Polívka) – Kadlec (A), Jeřábek (A), Kudroč, Pulpán, Kubka, Sklenička, Moravčík – Indrák, Kracík, Kubalík – Kratěna (C), Lev, Johnson – Hollweg, Přikryl, Hrňa – Suchý, Pitule, Poletín. Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Hodek, Polák – Barvíř, Blümel

Diváci: 10 645